KARTAL BEŞİKTAŞ’TA HEDEF BÜYÜK

Siyah-beyazlı kara kartal Beşiktaş’ta hedef oldukça büyük. Hem Avrupa kupalarında hem de de süper Lig’de en iyi performansını sergilemek isteyen kara Kartal Beşiktaş Avrupa kupalarında çıktı her maçta hem kendi performansını hem de ülke performansının göstermek durumunda kalacak. Rakiplerine karşı üstünlük kurmak isteyen Beşiktaş en iyi performansı ile sahaya çıkıp Avrupa’da ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyor.

KARTAL BEŞİKTAŞ’TA HEDEF EN İYİ AVRUPA MAÇLARI

Avrupa kupalarına geçen sene giden Başakşehir istenilen performansı sergileyememişti. Beşiktaş gelecek sezon Avrupa kupalarında ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek ve başarılarla ülkemize geri dönmek istiyor.

Aynı zamanda Kartal Beşiktaş da hedef Süper Lig şampiyon olmak. Geçtiğimiz sezon Süper lig şampiyonu olan kara kartal Beşiktaş bu sezon da şampiyon olmak istiyor. Ağustos ayında başlayacak olan Süper Lig’de yeni takımlar geldi. Aynı zamanda geçen sezon performansını sergilen dört takıma veda eden Süper Lig’e yeni üç takım geldi. Beşiktaş en iyi performansını sergileyerek süper ligin son maçında yine şampiyon olmak ve kupayı kazanmak istiyor.

BEŞİKTAŞ EN İYİ OLMAK İSTİYOR

Yeni sezonda Beşiktaş ın Süper Lig hem de Avrupa kupalarına çıkacak. Sezonun ilk başından itibaren başarılarla oluşturmak ve istikrar sağlamak isteyen Beşiktaş aynı zamanda Avrupa kupalarında da aynı başarılı ve istikrarlı elde etmek istiyor.

Sergen Yalçın öğrencilerine güveniyor. Aynı zamanda Beşiktaş yönetimi şu an yeni transferler konusunda da var olan öğrencilerin destekleyecek adımlar atmayı düşünüyor. Yeni transferler dahil ederek takımı güçlendirmek ve takımın enerjisinde yükseltmek isteyen Beşiktaş yönetimi transfer sürecinde oldukça aktif bir şekilde ilerliyor.

Siyah beyazlı Beşiktaş daha da iyi olabilmek için daha çok başarıya ve daha çok prestije ulaşmak istiyor. Hem Avrupa kupalarında hem de ülkemiz de, Süper Lig’de başarılara imza atmak isteyen Beşiktaş en iyi oyuncuları ile bunu başarmak ve ekip ruhunu hem Türkiye takımlarına hem de Avrupa kupa yarışında yer alan rakip takımlara göstermek istiyor. Beşiktaş’ın önümüzdeki sezon için hedefli çok büyük.