KARTAL BEŞİKTAŞ’IN HEDEFLERİ DİKKAT ÇEKİYOR

Kara kartal Beşiktaş’ın yeni sezon hedefleri ve planları sorunsuz bir şekilde ilerliyor. Bazı oyuncu adayları ile görüşmeleri sonuçsuz kalan Beşiktaş’ta yeni adaylar var ve yeni oyuncular ile görüşmeler başladı.

Sergen Yalçın yönetimindeki Beşiktaş’ta yeni sezon için planladıkları transferleri adım adım gerçekleştirmek için tüm adımlar atılıyor. Sergen Yalçın yeni sezonda da şampiyon olmak ve çifte kupayı kazanmak için kendisini hazırlıyor.

BEŞİKTAŞ’TA MITROVIC OUT UGBO IN

Kara kartal Beşiktaş’ta transferlerde oyuncu anlaşmazlıkları devam ederken vazgeçilen oyuncularda çok fazla oluyor. Bunlardan birisi de Aleksander Mitrovic. Başarılı oyuncu Aleksander Mitrovic ile menajerinden gelen istekler Beşiktaş’ın hem bütçesine hem de yıllık anlaşma sistemine uymadığı için uzun süredir görüşmelerine rağmen sonuçlanmadan transfer süreci bitmiş oldu.

Mitrovic ile anlaşamayınca Beşiktaş rotasını Nijeryalı futbolcu Ike Ugbo’ya çevirdi. Nijeryalı futbolcu Ike Ugbo yedek kulübesinde kalmayı dert edinmeyen bir oyuncu da olduğu için Beşiktaş’ın daha çok tercih edebileceği bir oyuncu. Bu yüzden siyah beyazlı Beşiktaş Nijeryalı oyuncu Ike Ugbo için görüşmelere hızlı bir şekilde başladı.

 Beşiktaş’ın hedefleri yine gelecek sezonda da şampiyon olmak. Yoğun geçen ve geçecek olan transfer süreci için Beşiktaş moral ve bütçe olarak hazırlanıyor. Başkan Ahmet Nur Çebi ile özellikle bütçe konusunda planalamalar yapan Beşiktaş yönetimi yeni sezon için kadrosunu daha da güçlendirmek isytiyor.

Alex Teixeira ile de görüşmelere başlayan ve kesinlikle gelecek sezon kadrosunda görmek istediği oyuncu için çalışmalara başlayan Beşiktaş yeni sezon için kendisini iyi bir şekilde hazırlamak istyiyor. Beşiktaş Alex Teixeira ile de kadrsounu hem güçlendirecek hem de maçlarda gol sayısını arttırabilecek.

BEŞİKTAŞ’IN DİĞER İSTEDİĞİ DIEGO COSTA

Öte yandan Beşiktaş’ın transfer etmek istediği yıldız futbolcu Diego Costa ise futbolculuk kariyerine 2006 – 2007 sezonunda Penafiel takımında başladı ve daha sonra sırasıyla Sporting Braga, Celta Vigo, Abacete, Valladolid, Atletico Madrid, Vallecano ve Chelsea takımlarında forma giydi. Geride bıraktığımız 2020 – 2021 sezonunda da Atletico Madrid forması giyen Diego Costa, 7 maçta 2 gole imza attı.