KARAGÜMRÜK’ÜN HEDEFİ 48 PUAN

Süper toto süper Lig’in 33. haftasının açılışı maçlarından biri olan Fatih Karagümrüklü Hatayspor karşılaşması bugün, 6 Nisan Salı günü saat 16:00’da başlayacak. Maçı Fatih Karagümrük’ün ev sahipliğinde oynanacak. Ev sahibi takım Fatih Karagümrük şu an süper toto Süper Lig 45 puanla sekizinci sırada yer alıyor. Yeni teknik direktörleri Francesco Farioli ile ikinci maçına çıkacak olan Fatih Karagümrük ekibi bu maçı kazanmak istiyor üç puanı kendi hanelerine yazdırmak istiyor. İstiyor.

KARAGÜMRÜK ÇIKIŞ PEŞİNDE

Taze teknik direktör Francesco Farioli Takımı ile ikinci maçına çıkacak. İlk maçını Rizespor’a karşı oynayan Francesco Farioli Bu maçtan beraberlik sonucu ile ayrılmış ve takımıyla beraber 1 puanı göğüslemişti. Bugün de Fatih Karagümrük aynı hedefe aynı motivasyonla maça çıkacak ve bu sefer üç puanı kendi hanelerine yazdırmak istiyorlar.

Tüm hazırlıklarını bu maça göre hazırlayan ve yapan Fatih Karagümrük maçı kazanarak çıkışlarını sürdürmek ve puanlarını 48 yapmak istiyorlar. Başarılı bir performans sergileyen Fatih Karagümrük ekibi performansla devam ettirerek süper toto Süper Lig son on hafta sonu iyi bir şekilde değerlendirmek ve ilk beş takımın arasında olarak sezonu kapatmak istiyorlar.

Süper toto süper Lig’in ilk yarısında Hatayspor neye sahipliğinde oynanan bu karşılaşmayı Fatih Karagümrük rakibine karşı 3.01 kaybetmişti. İstanbul takımlarından birisi olan Fatih Karagümrük bu sefer Hatay’da oynanan maçı unutturmak için kendi evinde kesin bir galibiyet arayacak.

Maç için tüm hazırlıkların özenli bir şekilde tamamlayan Fatih Karagümrük Beşiktaş maçında olduğu gibi hem savunmasıyla hem de hücumuyla rakibini zorlayacak üç puanı kendi hanesine ekleyecek. Alacağı üç puanla 48 puana ulaşacak olan Fatih Karagümrük Hatayspor’un hemen bir puan aşağısında yerini almış olacak.

MAÇIN MUHTEMEL İLK 11’LERİ

Fatih Karagümrük: Viviano, Koray, Zukanovic, Roco, Balkovec, Biglia, Jimmy, Castro, Bertolacci, Lens, Sobiech 

Atakaş Hatayspor: Munir, Burak, Santos, Yusuf, Katranis, Aabid, Ribeiro, Akintola, Traore, Boupendza, Diouf

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper Toto Süper Lig’in 33. haftasında bugün, 6 Nisan Salı günü saat 16:00’da İstanbul takımlarından birisi olan Fatih Karagümrük kendi evinde, kendi sahasında, Atatürk olimpiyat Stadı’nda Atakaş Hatayspor’u oynayacak. Maçın hakemi volkan Bayarslan olacak. Maçı canlı olarak her zamanki gibi beIN Sports HD 1 üzerinden izleyebilirsiniz.