Karagümrük Kadın Takımında Yenilikler

Fatih Karagümrük Kulübü, kadın futbol takımında yenilikler yapıyor. Karagümrük kadın takımında yenilikler yapılmaya başlandı ve teknik direktörlük için bazı isimler düşünülmeye başlandı.

Son çıkan haberlere göre, kadın futbol takımı teknik direktörlüğü için Bahar Özgüvenç düşünülüyor. Bahar Özgüvenç’in hem futbol kariyeri hem de özel hayatı bu sebeple daha çok merak edilmeye başlandı. Hatice Bahar Özgüvenç, Türk futbolcu ve teknik direktör.

Türkiye Kadınlar 1. Ligi takımlarından olan Beşiktaş’ın teknik direktörlüğünü yapan Bahar Özgüvenç, 2021 yılında şampiyonluk da elde etmiştir. 10 Haziran 1984 tarihinde doğan 37 yaşındaki futbolcu profesyonel iş hayatına Feriköyspor’da başlamıştır.

2021 yılında Türkiye Kadınlar 1. Ligi şampiyonluğunu elde eden Bahar Özgüvenç’in futbola olan merakı küçüklüğüne değin gidiyor. Küçükken futbola merakı ve ilgisi başlayan Özgüvenç’in annesinin desteği ile bu alanda devam ettiği biliniyor. Annesi futbola olan merakını destekledi ve bu alanda kızının sonuna kadar arkasında durdu.

Bahar Özgüvenç Geliyor

Bahar Hatice Özgüvenç, teknik direktörlüğe ve futbola olan ilgisinin küçük yaşlarda başladığını belirtmiştir. 37 yaşındaki teknik direktörün kadın futbol takımına teknik kadın olarak geleceği haberleri hemen yayılmaya başladı.

Kulüpte açıklama yapıldı ve yetkililer bazı ifadelere yer verdi. Kulübümüz 2021 – 2022 sezonu kadın futbol takımının teknik direktörlüğü için geçtiğimiz sezon Beşiktaş Kadın Futbol Takımıyla şampiyonluğu elde eden Bahar Özgüvenç ile anlaşmıştır.

Kulüp yetkililerinden gelen bu açıklama son olarak şu ifadeler ile bitmektedir. Kulübümüze ve kendisine hayırlı olsun denilerek bitirilen kulüp ifadesi bu şekildedir. Futbol haberleri içerisinde artık kadın futbol takımı ve kadın futbolcular ile ilgili gündem haberleri eskiye göre daha fazla yapılmakta ve taraftarlar kadın futbolculara daha yoğun bir ilgi göstermektedirler.

Bahar Özgüvenç bu haberle daha fazla merak edilmeye başlanmıştır. Fatih Karagümrük Kulübü gelişmelerini yakından takip ediyoruz.

Kadın Futbol Takımı

Kadın futbol takımı teknik direktörlüğü için Bahar Özgüvenç kadroya getirildi haberleri futbol sitelerinde yayınlandı. Haber yayınlanır yayınlanmaz Bahar Özgüvenç hakkında özel hayatı ve kariyeri merak edilmeye başlandı.

Küçük yaşlardan beri futbolla ilgilenen ve profesyonel spor hayatına başlayan Özgüvenç için Fatih Karagümrük Kulübü, hoş geldin diyerek teknik direktörü tebrik etti.