KARAGÜMRÜK 1 GOL ATTI 3 PUAN KAZANDI

Süper toto süper Lig’in 33. haftasında haftanın ilk maçlarından birisi Fatih Karagümrük ve Atakaş Hatayspor arasında oldu. Fatih Karagümrük’ün ev sahipliğinde oynanan maçı ev sahibi takım bir sıfırlık üstünlük ile kazandı. Attığı bir golle üç puan alan Fatih Karagümrük takımı puanını 48’e yükseltti.

Fatih Karagümrük aldı üç puanla 48 puana yükseldi. Konuk ekip Atakaş Hatayspor ise 49 puanda kaldı. Gelecek hafta Fatih Karagümrük deplasmanda Galatasaray ile karşı karşıya gelecekken Atakaş Hatayspor ise kendi evinde Göztepe Spor Kulübü’nü ağırlayacak.

KARAGÜMRÜK 33. HAFTAYI GALİBİYETLE KAPATTI

İstanbul takımlarından birisi olan Fatih Karagümrük Süper Toto süper Lig’in 33. haftasında ilk maçlarından birisi olarak kendi sahasında Atakaş Hatayspor ile karşı karşıya geldi. İstanbul Atatürk olimpiyat Stadı’nda oynanan maçı Fatih Karagümrü 1-0’lık bir skor ile kazandı. Bir gol atarak üç puan kazanan Fatih Karagümrük takımı Atakaş Hatayspor karşısında galip geldi ve üç puanı kendi hanesine yazdırdı.

Maçın ilk 45 dakikasında ne Fatih Karagümrük ne de Atakaş Hatayspor bir gol pozisyonu bulamadı. Maçın ilk yarısı golsüz beraberlikle sonuçlandı ve takılma eşitlikle soyunma odasına geçtiler. Ev sahibi takım Fatih Karagümrük bu maçı kazanarak çıkışını sürdürmek istiyordu. Rakibi zorlu ve dişli bir rakip olsa da Fatih Karagümrük mücadeleyi hiç bırakmadı. Karşılaşmanın ikinci yarısında her iki takımda beraberliği ve eşitliği bozacak bir gol pozisyonu aradı.

Ev sahibi takım beraberliği bozacak golü 72. dakikada Artur Sobiech sayesinde kaydetti. Artur Sobiech Takımı Fatih Karagümrük galibiyeti getiren golü kaydetmiş oldu. Maçına dakikasından sonra başka hiçbir gol pozisyonu olmadığı için maç 1-0’lık ev sahibi takım Fatih Karagümrük’ün üstünlüğünde bitti.

KARAGÜMRÜK’ÜN SÜPER LİG DURUMU

Ev sahibi takım Fatih Karagümrük Spor Toto Süper Lig’in 33. haftasında Atakaş Hatayspor ile karşılaştı ve bu maçla bir gol atarak üç puanı kazandı. Fatih Karagümrük aldı üç puanla 48 puana yükseldi. Konuk ekip Atakaş Hatayspor ise 49 puanda kaldı. Gelecek hafta Fatih Karagümrük deplasmanda Galatasaray ile karşı karşıya gelecekken Atakaş Hatayspor ise kendi evinde Göztepe Spor Kulübü’nü ağırlayacak.