Kamerun Milli Takımında Vincent Aboubakar Rüzgârı

Vincent Aboubakar

Afrika Uluslar Kupası Elemeleri’nde Kamerun formasıyla Mozambik karşısında büyük bir başarı elde etti. Çıktığı 2 maçta toplam 3 gol atan ve iyi bir performans ortaya koyan Vincent Aboubakar, milli takımından moral toplayarak geri döndü. Kendi milli takımında adeta şov yapan Vincent Aboubakar şovuna Beşiktaş’ta da devam etti. Yıldız futbolcu, Başakşehir Beşiktaş maçında takımına 3 gol kazandırdı.

Milli takım arasında ülkemizde yer alan fakat kendi ülkesinin milli takımında oynayan topçular ülkelerine geri döndü. Kendi ülkerinin milli takımlarında yüksek performans göstererek lige büyük moral ile dönen topçular arasında Vincent Aboubakar’da yer alıyor. Milli maçlarda 3 gol kazanan Vincent Aboubakar milli takımdaki yüksek performansına ülkemiz 4 büyükler arasında bulunan Beşiktaş’ta da devam etti.

Vincent Aboubakar Beşiktaş’ta Şovuna Devam Ediyor

Yeni sezonun başlaması ile birlikt Beşiktaş formasıyla ikinci kez maceraya başlayan Vincent Aboubakar, 5 karşılaşma da toplam 1 gollük bir performans sergileyen Vincent Aboubakar beklentileri karşılamamıştı.

 Milli arada ülkesi Kamerunda kazandığı sayılar ve başarılar ile Beşiktaş’a moral dolu bir şekilde geri dönen Vincent Aboubakar, Beşiktaş Başakşehir karşılaşmasında da beklenen performansını gösterdi. Milli takımda elde ettiği başarılarına ara vermeden Beşiktaş’ta devam etti. Önümüzde ki günlerde oynanan günlerde de bu performansını kaybetmeden devam ettirmesi bekleniyor. Kamerun Milli Takımı’nda oynadığı 2 maçta toplam 3 gol atan 28 yaşındaki yıldız futbolcu. Geçtiğimiz gün oynanan Başakşehir Beşiktaş karşılaşmasında da Beşiktaş’a 3. Golü kazandırmış. Maç boyunca atılan toplam 3 golden 1’ini 72. Dakikada atarak takımının kazanmasını sağlamıştır.

Başakşehir – Beşiktaş Karşılaşmasında Vincent Aboubakar

Başakşehir Beşiktaş kaşılaşmasın da direkt olarak Beşiktaş’ın ilk 11’inde başlayan futbolcu, karşılaşmanın 72. Dakikasında attığı gol ile Beşiktaş takımına 3. Golü kazandırdı. Karşılaşma boyunca yüksek bir performans gösteren Vincet Aboubakar’a milli takım arası iyi gelmiş görünüyor. Bu sezonki skor sayısını 2’ye yükselten 28 yaşındaki Kamerunlu yıldız topçu Vincent Aboubakar etkili oyunu ve yüksek performansı ile Beşiktaş teknik ekibini ve Beşiktaş’ın fanatik taraftarını sevindirdi.