Kaan Ayhan

Kaan Ayhan İçin Son Hazırlıklar

Süper Lig’in sona ermesinin ardından, yaz transfer hazırlıklarında hızlanma süreci başladı. Bu süreçte koronavirüs salgını sebebiyle ciddi ekonomik kayba uğrayan kulüplerin başında da Galatasaray geliyordu. Sarı kırmızılı kulüp için Kaan Ayhan adına müjdeli haber ise geldi.

2019-2020 sezonunda sona gelinirken,  bu sezon istediği performansa ulaşamayan Galatasaray, transfer çalışmalarını da yeni sezon öncesinde hızlandırdı. Kaan Ayhan için bir süredir çalışmalarını devam ettiren sarı kırmızılı kulübe, Maicon’dan da iyi haber geldi.

Ayhan’ın 2 milyon Euro değerindeki çıkış bedelini ödeyen sarı kırmızılı kulüp, taraftarını da bu haberle sevindirdi. Ligin sona ermesiyle hızlanan yaz transfer hazırlıklarında, yoğun bir döneme de böylelikle giriş yapılmış oldu.

Bayram Mesaisi Sürecek

Kurban Bayramı sürecinde de transfer hazırlıklarını sürdüren Galatasaray, milli oyuncu için temaslarını da sürdürmeye devam ediyor. Fortuna Düsseldorf Kulübü’nün yanı sıra, Kaan Ayhan’ın menajeri le de görüşen cimbom, görüşmelerini bayram döneminde de sürdürmüş olacak.

Görüşmelerin bugün de bitmemesi durumunda ise, gelecek hafta içi süreci için de görüşmelerin devam etmesi için program hazırlanmış olacak.

25 yaşında olan ve savunma mevkide top koşturan başarılı futbolcunun, Galatasaray forması  giymesi için ise sarı kırmızılı taraftarda yoğun bir heyecan dönemi yaşanıyor. Öte yandan Fatih Terim’in de Kaan Ayhan’ı 12 Ağustos antrenmanında Florya’da görmek istediği öğrenildi.

Güncel Yazılar