Junior Fernandes

Junior Fernandes İle Beşiktaş Anlaşmaya Çok Yakın

Süper Lig’in sona ermesiyle yeni sezon hazırlıklarına yoğunlaşan spor kulüpleri, 11 Eylül’de başlayacak ligin çalışmalarına başladı. Ligde birbirleriyle rakip olan kulüpler, bu süreçte transferde de karşı karşıya geldiler.

Süper Lig’de 2019-2020 sezonu başarıyla sona ererken, yeni sezon için transfer çalışmalarına da sıkı bir tempo ile başlandı. Bu sezon istedikleri performansı gösteremeyen ekipler arasında ise Beşiktaş ve Galatasaray ekipleri de yer alıyor.

Bu sezon birbirleriyle kıyasıya rekabet yaşayan ekiplerden Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Başakşehir ise transfer meselesinde de karşı karşıya geldi. Junior Fernandes için hazırlıklara girişen ekiplerden kazanan taraf ise Kara Kartal oldu.

Mali Konuda Anlaştılar

Gelecek sezonda çok daha iddialı bir kadro kurmak isteyen siyah beyazlılar, Alanyaspor’dan ayrılmış olan N’Sakala ile de neredeyse her konuda anlaşmaya vardı. Bu dönemde Welinton için de Akdeniz ekibi ile transfer pazarlıklarını devam ettiren Beşiktaş, bu kez ise Junior Fernandes için harekete geçti.

Galatasaray, Fenerbahçe ve Medipol Başakşehir ekiplerinin de transfer listesinde yer alan başarılı oyuncuyu diğer isteyen kulüp ise Beşiktaş olmuştu. Fakat edinilen bilgilere göre Kara Kartal transfer yarışını kazanan taraf oldu.

Siyah beyazlılar ile görüşmelerde son aşamaya gelen Kara Kartal, 32 yaşındaki deneyimli sporcu ile mali bakımdan ise anlaşmaları gerçekleştirdi. İmzaya az bir zaman kaldığı öğrenilen transferde, resmi açıklama ise gelecek günlerde bekleniyor.

Güncel Yazılar