Junior Caiçara

Junior Caiçara Şampiyonluk Sonrası Konuştu

Süper Lig ekibi Medipol Başakşehir ekibinin başarılı oyuncusu Junior Caiçara, şampiyonluğun ardından da açıklama yaptı. Hes Kablo Kayserispor ekibi ile dün akşam karşı karşıya gelen İstanbul temsilcisi, 1-0 skorla mücadeleden galip ayrılmıştı. Karşılaşmanın ardından ise başarılı sporcu duygularını açık açık ifade etti.

Süper Lig ekibi Medipol Başakşehir, dün akşam Hes Kablo Kayserispor ekibi ile kozlarını paylaştı. 1-0 skorla sona eren oyunun kazananı İstanbul temsilcisi oldu. Bu galibiyetle şampiyonluğunu garantileyen turuncu lacivertlilerin başarılı sağ bek oyuncusu Junior Caiçara ise maç sonrası konuştu.

Brezilyalı sağ bek oyuncu Junior Caiçara, sonunda başardıklarını ve önceki sezonlarda direkten dönmesinin ardından bu sezon hedeflerine ulaştıklarını ekledi.

Gelecek Sezonda Şampiyonlar Ligi Heyecanı

Şu an bu durumun tadını çıkarmaları gerektiğini ekleyen başarılı sporcu, bu başarıyı da hak ettiklerini ifade etti.

Son birkaç sene baz alındığında en istikrarlı takımın kendileri olduğunu belirten oyuncu, şampiyonluğun ise yalnızca zaman meselesi olduğunu söyledi. Söz konusu oyuncu grubunun üç senedir beraber başarı için de çok önemli bir faktör olduğuna vurgu yaptı.

Bu başarının bir parçası olduğu ve ileride de çok daha büyük başarılar kazanacağına inandığı kulübün tarihine geçtiği için de çok mutlu olduğunun altını çizdi.

Başakşehirli oyuncu, gelecek sezonda da Şampiyonlar Ligi’nde yarışacaklarını belirtti.

Güncel Yazılar