Galatasaray Doğa Sigorta

John Roberson İçin Gereken Sağlık Kontrolleri Süreci Tamamlandı

Galatasaray Doğa Sigorta 5 Şubat günü anlaşmış olduğu Avustralya’da South East Melbourne Phoenix takımının formasını giyen John Roberson ile anlaşmaya varmıştı. Eksik maçlarını tamamlayan başarılı basketbolcu, sarı kırmızılı ekipte forma terletmek için sağlık kontrolüne geldi. Gereken tüm kontrollerden geçmiş olan sporcu için, sarı kırmızılı kulüp de onayını vermiş oldu.

Galatasaray Doğa Sigorta, yeni transferi olan John Roberson ile 5 Şubat günü anlaşmaya varmasının ardından, eksik maçların tamamlanması adına gün sayıyordu. Her şeyi tamamlanan Avustralya South East Melbourne Phoenix ekibinin sporcusu, maçlarını tamamladıktan sonra da Türkiye’de geldi. Sağlık kontrolleri için kulübün sponsoru olan Medical Park Bahçeşehir Hastanesi’ne gelen basketbolcu, takımdan da onayı aldı.

Yetkili Kişiler De Katılım Gösterdi

Anlaşmanın ardından kontrollerin tamamlanmasının ardından da oyuncu artık resmen sarı kırmızılı takımın sporcusu olmuş oldu. Konuya ilişkin açıklama ise kulübün resmi internet sitesinden yapıldı. Sporcunun sağlık kontrollerinin sponsor olan Medical Park Bahçeşehir Hastanesi’nde yapılmış olduğu, anlaşmanın 5 Şubat günü yapılmış olduğu ve kontroller sırasında yetkili kişilerin de yer aldığı da yapılan açıklamada yer aldı.