Jean Michael Seri

Jean Michael Seri İçin Fulham Ve Galatasaray Masaya Oturdu

Koronavirüs salgını sebebiyle lige ara verilen dönemde, spor kulüpleri yeni sezon için tüm hazırlıklara başladı. Bu süreçte erken davranan kulüplerden biri de Galatasaray oldu.

Ligin özellikle de ikinci devresinde göstermiş olduğu üstün performans ile dikkatleri çekmeyi başaran Jean Michael Seri ile ilgili yeni bir gelişme oldu. Galatasaray ekibinde forma terleten başarılı oyuncu, takımın Teknik Direktörü Fatih Terim için de başlıca tercihlerden biri haline gelmişti.

Transfer hazırlıkları için Fulham ekibi ile masaya oturan Jean Michael Seri, sarı kırmızılı takımdan ise 10 milyon Euro ücret talebinde bulundu.

Başarılı oyuncu, sezon başında Fulham ekibinden 1.5 milyon Euro karşılığında kiralanmış ve sarı kırmızılı takımda da üstün bir performans göstermişti. Fatih Terim’in de vazgeçilmezleri arasında yer alan futbolcunun ise İngiliz ekibi Fulham’dan bonservisi ile satışı amaçlanıyordu.

Bu Fiyatın Altına İnilmeyecek

Kiralık oyuncudan son derece memnun kalan Galatasaray ekibi, transfer için de Fulham ekibi ile masaya oturma kararı aldı. Başarılı sporcunun bonservisi için ise 10 milyon Euro teklif geldi.

İngiliz ekibi oyuncu için 30 milyon Euro ödemişti. Fakat günümüzde ise ekonomik kriz şartları sebebiyle sporcunun bedeli hayli düştü. Öte yandan söz konusu rakamdan da aşağı düşülmeyeceği, sarı kırmızılı yönetime iletilen bilgiler arasında yer aldı.