Jakup Moder

Jakup Moder Galatasaray’ın Yakın Takibine Girdi

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Bu süreçte kemik kadroların peşine düşen spor kulüplerinin başında ise Galatasaray geliyor. Arda Turan transferi ile çok konuşulan cimbom, dün itibariyle de Emre Kılınç transferini resmen açıkladı. Başarılı oyuncu ile 4 yıllık anlaşmaya varan sarı kırmızılı kulüp, şimdi ise hedefine Bernard Mensah’ı almış durumda.

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken, Galatasaray son günlerde transfer haberleriyle gündeme gelmeye devam ediyor. Milli yıldız Arda Turan ile anlaşmaya geçtiğimiz günlerde anlaşmaya varan sarı kırmızılı kulüp, dün itibariyle de Emre Kılınç transferini resmen duyurdu.

Bu süreçte özellikle Bernard Mensah transferi için yoğun bir performans gösteren sarı kırmızılının karşısına ise Beşiktaş engeli çıktı. Kayserispor ekibinde forma giyen başarılı oyuncu için adeta yarışa giren ikilinin sonucu ise merak ediliyor.

Kadro yapılandırmaya giren ve yeni sezona iddialı bir ekip kurmaya çalışan sarı kırmızılılar, sıraya ise orta saha için Jakup Moder ismini almış durumda.

Fatih Terim Beğendi

Oğulcan Çağlayan, Arda Turan, Emre Kılınç transferinin ardından, yeni transferleri gelecek günlerde açıklamaya hazırlanan cimbomda, taraftar da büyük bir heyecanla sonuçları bekliyor.

21 yaşındaki Jakup Moder ise, Fatih Terim’in onayından geçen isimler arasında yer aldı.

Güncel Yazılar