Hüseyin Çimşir

Hüseyin Çimşir Sorumluluğu Üstlendi

Süper Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Trabzonspor ekibinin Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir öğrencilerine önemli açıklamalarda bulundu. Hiçbir şeyin bitmediğini ifade eden teknik adam, önlerinde daha 6 maç olduğunu ve hedeften de uzaklaşmadıklarını ifade etti. Yalnızca avantajın ortadan kalktığını belirten çalıştırıcı, her şeye rağmen 34’üncü hafta sonunda zafere kendilerinin ulaşacağına da dikkat çekti.

Trabzonspor Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir, takımının durumuna ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Alınan beraberliğin ardından açıklama yapan teknik adam, henüz hiçbir şeyin bitmediğine dikkat çekti.

Süper Lig’in 28’inci hafta mücadelesinde Aytemiz Alanyaspor ekibi ile kozlarını paylaşan bordo mavililer, oyundan 2-2 berabere ayrıldı. Galibiyet yaşamaya alışan ve zafer yolunda emin adımlarla ilerleyen Trabzonspor ekibi, bu mücadelenin sonucunda yaşadığı puan kaybı ile büyük bir endişe yaşadı.

Öğrencilerine Moral Verdi

Maç sonrası açıklama yapan teknik adam ise, maç sonucunun sorumluluğunu üstüne alarak örnek bir davranışa imza attı. 2-2 berabere kalınan maçın ardından soyunma odasında öğrencileri ile kısa bir toplantı yapan çalıştırıcı, şampiyonluğa inandığını söyledi. Maç sonrası soyunma odasına giderek öğrencilerine destek olan hoca, önlerinde daha 6 maç olduğunu ve hiçbir şeyin de bitmediğini söyledi. Hedeften uzaklaşmadıklarını ve sadece avantajın ortadan kalktıklarını belirten Çimşir, her şeye rağmen 34’üncü hafta zafere kendilerinin ulaşacağının altını çizdi.

Güncel Yazılar