Hocaların Düellosunu Bülent Korkmaz Kazandı

Sezona başladığı teknik direktörlerle yollarını ayıran takımların karşı karşıya geldiği maçta kazanan teknik direktör Bülent Korkmaz oldu.

Teknik direktör Bülent Korkmaz yönetimindeki Aytemiz Alanyaspor maça kalede Serkan Kırıntılı, defansta Juanfran, Chidozie Awaziem, Nemanja Milunovic ve Cristian Borja, orta alanda Umut Güneş, Fatih Aksoy ve Emre Akbaba, ileri uçta ise Efecan Karaca, Davidson ve Famara Diedhiou on biriyle başladı.

Aytemiz Alanyaspor’da 81. Dakikada Davidson’un yerine Daniel Candeias ve Famara Diedhiou’nun yerine Efkan Bekiroğlu, 85. Dakikada Fatih Aksoy’un yerine Joao Novais ve Emre Akbaba’nın yerine Oğuz Aydın, 88. Dakikada ise Umut Güneş’in yerine Leroy Fer oyuna dahil oldu. Aytemiz Alanyaspor’da 32. Dakikada Chidozie Awaziem, 36. Dakikada ise Umut Güneş ve Famara Diedhiou sarı kart gördü.

Kayserispor 6 Golü Kalesinde Gördü

Hikmet Karaman yönetimindeki Yukatel Kayserispor ise maça kalede Silviu Lung, defansta Lionel Carole, Yasir Subaşı, Majid Hosseini, Dimitris Kolovestios ve Onur Bulut, orta alanda Mame Thiam, Joseph Attamah, İbrahim Akdağ ve Emrah Başsan, ileri uçta ise Mario Gavranovic on biriyle başladı.

Yukatel Kayserispor’da 61. Dakikada Joseph Attamah’ın yerine Mustafa Pektemek ve Lionel Carole’ün yerine Carlos Mane, 85. Dakikada İbrahim Akdağ’ın yerine Gustavo Campanharo ve Emrah Başsan’ın yerine Olivier Kemen, 88. Dakikada ise Mario Gavranovic’in yerine İlhan Parlak oyuna dahil oldu.

Yukatel Kayserispor’da 50. Dakikada Yasir Subaşı, 52. Dakikada İbrahim Akdağ, 89. Dakikada ise Gustavo Campanharo sarı kart gördü.

Ömer Erdoğan Zirveye Çıktı

Teknik direktör Ömer Erdoğan yönetiminde 2020-21 sezonunda çok iyi bir performans sergileyerek lige damgasını vuran Atakaş Hatayspor, bu performansını 2021-22 sezonunda da gösterdi ve 9. Haftayı 2. Sırada tamamladı.

Ömer Erdoğan yönetimindeki Atakaş Hatayspor, maça kalede Munir, defansta Kamil Ahmet Çörekçi, Fatih Kurucuk, Burak Öksüz ve Sam Adekugbe, orta alanda Adama Traore, Ruben Ribeiro ve Emre Çolak, ileri uçta ise Saba Lobjanidze, Ayoub El Kaabi ve Mame Diouf on biriyle başladı.

Atakaş Hatayspor’da 53. Dakikada Emre Çolak’ın yerine Mohammed Kamara, 76. Dakikada Sam Adekugbe’nin yerine Bülent Cevahir, 86. Dakikada ise Saba Lobjanidze’nin yerine Muhammed Mert ve Ayoub El Kaabi’nin yerine Dylan Saint-Louis oyuna dahil oldu. Atakaş Hatayspor’da 39. Dakikada Mame Diouf, 57. Dakikada ise Ruben Ribeiro sarı kart gördü.

Erol Bulut yönetimindeki Gaziantep FK ise maça kalede Günay Güvenç, defansta Halil İbrahim Pehlivan, Alin Toşça, Steven Caulker ve Stelios Kitsiou, orta alanda Doğan Erdoğan, Alexander Merkel ve Alexandru Maxim, ileri uçta ise Joao Figueiredo, Nouha Dicko ve Muhammet Demir on biriyle başladı.

Gaziantep FK’de 62. Dakikada Alexander Merkel’in yerine Angelo Sagal ve Nouha Dicko’nun yerine Ahmed El Masseoudi, 82. Dakikada Halil İbrahim Pehlivan’ın yerine Hamza Mendyl ve Joao Figueiredo’nun yerine Kenan Özer, 89. Dakikada ise Doğan Erdoğan’ın yerine Toregir Borven oyuna dahil oldu.

Konul ekipte 51. Dakikada Steven Caulker, 67. Dakikada Doğan Erdoğan ve Alexandru Maxin, 90+6. Dakikada ise Kenan Özer sarı kart gördü.