HATAYSPOR’DA YENİ TRANSFERLER

Ardından yeni sezon başlamadan önce Hatayspor da yeni sezona hazırlık ve transferler oldukça gündemde. Yeni sezona hazırlık yapan Hatayspor da özellikle doğru transferler ve doğru oyuncu seçimleri ile yeni sezona hazırlanmak istiyorlar.

Süper toto süper ligi altıncı sırada tamamlayan Hatayspor gelecek sezon daha yüksek bir sıralamada sezonu tamamlayarak başarılı bir puan elde etmek istiyor.

HATAYSPOR’UN YENİ İSİMLERİ

Bordo beyaz da Hatayspor’da yeni oyuncular 1.01 ortaya çıkar. Saba Lobjanidze ile 3 yıllık anlaşma imzalayan Hatayspor yeni transferi konusunda oldukça mutlu. Hatayspor yeni sezonda Ankaragücü’nde forma giyen genç isimli üç yıllık sözleşme imzaladık yeni sezonda bordo beyaz renklerine bağladı oyuncusuyla üç yıl boyunca sahaya çıkıp performansını sergileyecek. Saba Lobjanidze şu an Gürcistan milli takımında forma giyiniyor. Euro 2020 kapsamında Gürcistan milli takımında yer alan bu genç isim önümüzdeki sezondan itibaren ağustos ayında başlayacak olan Süper Lig’de hatayspor formasıyla sahaya çıkacak.

Aynı zamanda Hatayspor takımı yeni Malatyaspor’da sözleşmesi biten Bülent Cevahir ile de anlaştı. Bülent Cevahir’i kendi takımına transfer eden Hatayspor gelecek sezon da takımıyla beraber daha güçlü bir şekilde oyuncularını oluşturup yeni sezona bomba gibi hazırlanmayı planlıyor. Yine aynı şekilde üç yıllık sözleşme imzalayan Hatayspor yeni oyuncusu Bülent Cevahir’i transfer etmekten oldukça mutlu.

Bir diğer transfer ise Sadık Baş. Hataysporn oyuncusu sadık baş ile dört yıllık sözleşme imzaladı. Dört yıl boyunca Sadık Baş Hatayspor forması ile sahada performansını sergileyecek.

Transferlerin ve yeni oyuncuların bir an önce netlik kazanması için Hatayspor takımı oyuncuları gelecek olan transferleri ve teklifleri değerlendiriyor.

HATAYSPOR’DAN AYRILAN İSİMLER OLDU

Bordo mavili Hatayspor takımında aynı zamanda ayrılacak olan isimler da belli oldu. Transfer konusunda yeni isimler ile anlaşan ve var olan transferlerinde yeni oyuncuları ile yollarına devam edecek olan Hatayspor takımı aynı zamanda eski oyuncularıyla da sözleşme uzatıp sözleşme bitirmeye da başladı. Resmi olarak henüz transfer dönemini girmedik fakat kendi oyuncularıyla sözleşme uzatıp sözleşme bitiren Hatayspor takımında sözleşme bitirdi bazı oyuncular var.