Hasan Özer

Hasan Özer Galibiyet Sonrasında Konuştu

Süper Lig’in 28’inci hafta mücadelesi için Göztepe Spor Kulübü ile karşı karşıya gelen Yeni Malatyaspor 2-1 skorla galip ayrıldı. Galibiyetin ardından Malatyaspor’un Yardımcı Antrenörü önemli açıklamalarda bulundu. Kendileri için bu maçın hayati olduğunu da ekledi.

Süper Lig’in nefes kesen 28’inci hafta mücadelelerinde Göztepe Spor Kulübü ve Yeni Malatyaspor ekipleri kozlarını paylaştı. İzmir ekibini 2-1 skorla mağlup eden Malatya temsilcisinin Yardımcı Anrenörü Hasan Özer, maç sonrasında açıklama yaptı.

12 haftanın sonrasında 3 puanla tanışan Malatya ekibi, bu galibiyetten ise son derece mutlu oldu. Oyun sırasında kırmızı kart gören Hikmet Karaman yerine basın toplantısına katılan Hasan Özer, kendileri için çok önemli bir maça çıktıklarını kaydetti.

Deplasmanda Beşiktaş galibiyetinin ardından 12 haftadır maç kazanamadıklarını ifade ederek, çok kötü günler geçirdiklerini belirtti. Kader maçına çıktıklarını ve oyuncuların kader birliği yaptıklarına da vurgu yaptı.

Herkesin karakterini ortaya koyarak, galip gelmek için uğraştığının altını çizen Özer, mükemmel bir oyun sergilendiğini de ekledi. Göztepe ekibinin penaltı golü ile beraberliği yakalamış olmasının sonrasında atılan ikinci golün de bu inancın bir göstergesi olduğunu ekledi.

Haksızlığa Ses Çıkarmak İstedi

Hikmet Karaman’ın kırmızı kart görmesine ilişkin de konuşan yardımcı antrenör, hocanın yapılan haksızlığa, adaletsizliğe ses çıkarmak istediğini belirtti.

Güncel Yazılar