Hasan Ali Kaldırım

Hasan Ali Kaldırım İçin Son Karar

Süper Lig’de mücadele eden Fenerbahçe ekibinde yeniş sezon için transfer çalışmaların yoğun bir programla devam ediliyor. 4 yıl önce sarı lacivertli takımdan Beşiktaş ekibine transfer olan Caner Erkin ise bu süreçte gündemde yer almaya devam ediyor.

Beşiktaşlı Caner Erkin ile ilgili son dakika gelişmeleri devam ederken, Fenerbahçe ayrıca bir de sol bek mevki oyuncusu alınmak için plan yapılıyor. Bu süreçte sözleşmesi sona erecek olan Hasan Ali Kaldırım ile de yolların ayrılmasına karar verildiği bildirildi.

2012’de 3 milyon 750 bin Euro karşılığında Kayserispor’dan Fenerbahçe’ye transfer edilen Hasan Ali Kaldırım ile sezon sonu yollar ayrılacak gibi görünüyor.

Performansı sürekli olarak tartışma meselesi haline gelen Hasan Ali Kaldırım, bu sezon için yaşanan sakatlıklar sebebiyle de tüm dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. 30 yaşında olan tecrübeli sol bek futbolcu ile de performans yetersizliği nedeniyle sözleşmenin uzatılmaması için son karar verildi.

Isla Da Forma Giyemeyecek

Karar, sporcuya menajeri aracılığıyla bildirilirken, sözleşmesi biten Mauricio Isla’ya da ligin kalan 8 haftasında forma giyme şansının verilmeyeceği bilgisi edinildi.

Öte yandan Fenerbahçe ekibi, gelecek sezon öncesinde Caner Erkin haricinde bir yabancı sol bek ile de anlaşmaya varabilir.

Güncel Yazılar