Göztepe Sahasında Beşiktaş’ı Konuk Edecek

Spor Toto Süper Lig’in 42. ve son haftasında Göztepe, 15 Mayıs Cumartesi günü kendi sahasında Beşiktaş’ı konuk edecek. İki takım arasındaki bu Gürsel Aksel Stadyumu’nda ve saat 20:30’da başlayacak. Bu karşılaşmayı hakem Fırsat Aydınus yönetecek. Hakem Fırat Aydınus’un yardımcılıklarını ise Aleks Taşçıoğlu ve Serkan Ok yapacak.

Bu mücadele beIN SPORTS HD 1 ekraanından naklen olarak yayınlacak. Hatırlanacağı üzere Süper Lig’in birinci yarısında oynanan ilk maçı ev sahibi Beşiktaş, 2 – 1’lik skorla kazanan taraf olmuştu. Bu maç öncesinde konuk takım Beşiktaş, Süper Lig’de şimdiye kadar toplamış olduğu 81 puan ile 1. Sırada bulunuyor. Öte yandan ev sahibi Göztepe ise Süper Lig’de şimdiye kadar toplamış olduğu 51 puan ile 10. Sırada yer alıyor.

Göztepe ve Beşiktaş’ın Muhtemel 11’leri

Spor Toto Süper Lig’in 42. ve son haftasında oynanacak olan maçta Göztepe ve Beşiktaş kozlarını paylaşacak. Konuk takım Beşiktaş’ın rakibi Göztepe karşısında Ersin Destanoğlu, Welinton, Vida, Rosier, N’Sakala, Josef de Souza, Rachid Ghezzal, Atiba, Ljajic, Cyle Larin ve Gökhan Töre 11’i ile maça başlaması bekleniyor.

Öte yandan ev sahibi Göztepe’nin rakibi Beşiktaş karşısında Arda Özçimen, Alpaslan Öztürk, Atınç Nukan, Kerim Alıcı, Berkan Emir, Nwobodo, Yalçın Kayan, Soner Aydoğdu, Halil Akbunar, Ndiaye ve Jahovic 11’i ile karşılaşmaya başlaması bekleniyor. Ayrıca bu maç öncesinde konuk takım Beşiktaş, Süper Lig’de dış sahada oynamış olduğu 19 maçtan 11 galibiyet, 3 beraberlik ve 5 mağlubiyet aldı. Öte yandan ev sahibi Göztepe ise Süper Lig’de iç sahada oynamış olduğu 19 maçta 8 galibiyet, 3 beraberlik ve 5 mağlubiyet aldı.

Göztepe ve Beşiktaş’ın Form Durumu

Spor Toto Süper Lig’in 42. ve son haftasında Göztepe ile Beşiktaş karşı karşıya gelecek. Bu maç öncesinde konuk takım Beşiktaş, Süper Lig’de oynadığı son 5 maçtan 3 galibiyet ve 2 mağlubiyet aldı. Öte yandan ev sahibi Göztepe ise Süper Lig’de oynadığı son 5 maçtan 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet almış oldu.