GÖZTEPE DEPLASMANDA 3 PUAN ARAYACAK

Spor Toto Süper Lig’in 34. haftası bugün hızlı bir şekilde başlıyor. Bugün, 10 Nisan Cumartesi günü 34. haftanın ilk maçı Atakaş Hatayspor ve Göztepe Spor kulübü arasında oynanacak. Maç bugün 13:30’da Erkan Özdamar yönetiminde başlayacak. Her iki takımda maçı kazanmak için sahaya çıkacak ve maçın sonunda hangi takım gelecek hangi takım üç puan alacak ya da puanlar bölüşülecek mi şimdiden merak ediliyor.

Maç için tüm hazırlıklarını tamamlayan Göztepe takımı deplasmanda oynayacağı maçı kazanmak istiyor. Karşılaşma bugün, 10 Nisan Cumartesi günü saat 13:30’da Antakya Atatürk Stadı’nda oynanacak. Maçına kendi görevini ise Erkan Özdamar üstlenecek. Maçı canlı olarak beIN Sports üzerinden izleyebilirsiniz.

GÖZTEPE’NİN HEDEFİ GALİBİYET

Konuk takım olarak sahaya çıkacak olan İzmir temsilcilerinden Göztepe Spor kulübü bugün, 10 Nisan Cumartesi günü saat 13:30’da Hatayspor karşısında kesin bir galibiyet arayacak. Şu anda süper toto süper Lig’de 43 puanla onuncu sırada yer alan Göztepe Spor kulübü bu sıralamasını ve puanını artırmak için sahaya çıkacak. Oldukça başarılı bir süper Toto Süper Lig performansı sergileyen Göztepe Spor kulübü bu başarısını devam ettirmek istiyor.

Deplasmanda oynadığı son üç maçını kazanamayan sarı kırmızılı Göztepe takımı Hatayspor karşısında deplasmanda ki lanetini kırmak istiyor. Ünal Karaman ve öğrencileri oldukça başarılı bir performans sergiliyorlar. Bu performanslarını Hatayspor karşısında devam ettirmek isteyen Göztepe Spor kulübü 90 dakikanın sonunda maçı kazanmak istiyor.

Maç için tüm hazırlıklarını tamamlayan Göztepe Spor kulübü rakibi Hatayspor karşısında galibiyet arayacak. Süper toto süper Lig’in ilk yarısında Göztepe’nin ev sahipliğinde oynanan maçı konuk takım Hatayspor bir sıfır kazanmıştı. Göztepe bu sefer rakibine izin vermeden kalesini koruyarak ve rakibinin savunmasını açığını arayarak gollerini art arda atmak istiyor.

Konuk takım olan Göztepe Spor Kulübü’nde herhangi bir kart cezalısı oyuncu bulunmuyor. Sadece sakatlığı halen devam eden ve tedavi sürecinde olan Marko Mihojevic Göztepe Spor forma giyemeyecek olan oyuncular arasında yer alıyor.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper toto süper Lig’in 34. haftasında bugün, 10 Nisan Cumartesi günü saat 13:30’da Göztepe deplasmanda Atakaş Hatayspor’un konu olacak. Maç için tüm hazırlıklarını tamamlayan Göztepe takımı deplasmanda oynayacağı maçı kazanmak istiyor. Karşılaşma bugün, 10 Nisan Cumartesi günü saat 13:30’da Antakya Atatürk Stadı’nda oynanacak. Maçına kendi görevini ise Erkan Özdamar üstlenecek. Maçı canlı olarak beIN Sports üzerinden izleyebilirsiniz.