Giray Bulak

Giray Bulak: “Fenerbahçe’nin kazanacağını düşünüyorum”

Yarın gerçekleşecek Süper Lig’ün 23’üncü hafta müsabakasında Fenerbahçe ve Galatasaray derbi heyecanı için değerlendirmeler maç öncesi başladı. Kıran kırana gerçekleşecek müsabakaya dair en çarpıcı iddialar da tecrübeli teknik adam Giray Bulak’tan geldi.

Süper Lig’in 23’üncü haftasında yaşanacak olan Fenerbahçe ve Galatasaray derbi heyecanına sarı lacivertliler ev sahipliği yapacak. 57’inci kez Kadıköy’de yarışacak iki ekibin avantajı ise her sene olduğu gibi yine kanaryada olacak.

Süper Lig devlerinin karşılaşmasından öncesinde ise yapılan değerlendirmelerin ardı arkası kesilmiyor. Konuya ilişkin açıklama yapan isimlerden biri ise Teknik Direktör Giray Bulak oldu.

Avantaj Ev Sahibinde Olacak

Son 3 maçında sadece 1 puan alabilen sarı lacivertli ekibin karşısında Teknik Direktörlüğü Fatih Terim’in yapmış olduğu ve son 6 maçında da 6 galibiyet alan Galatasaray olmasına rağmen, teknik adam avantajın sarı lacivertli olduğuna dikkat çekti.

Büyük derbilerde, ev sahiplerinin her zaman galip geldiğini ya da berabere kaldığını ama yenilmediğini belirten hoca, sarı kırmızılı ekibin de bu müsabakadan yenilgi ya da beraberlikle ayrılacağına dikkat çekti. Tecrübeli Teknik Direktör, “Fenerbahçe’nin kazanacağını düşünüyorum” ifadelerini kullandı.