Giacomo Bonaventura

Giacomo Bonaventura Galatasaray’da Gündemde

Süper Lig’de son haftaların heyecanlarına girilmeye şimdiden başlandı. Galatasaray ise uzun bir dönemdir gelecek sezonun hazırlıklarına devam ediyor. Sarı kırmızılı kulüp bu anlamda da orta saha eksiklerini kapatmanın peşine düştü.

Süper Lig’de mücadele eden Galatasaray Spor Kulübü Futbol A Takımı’nda gelecek sezonun hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediliyor. Sarı kırmızılı takım, yeni sezonda daha iddialı bir kadro kurmanın planlarını yaparken, ilk olarak ise orta sahadaki eksiklerini tamamlamanın peşine düştü.

Cimbomun gündemine alınan isimlerin başında ise Milan ekibinin tecrübeli oyuncusu Giacomo Bonaventura oldu. 30 yaşındaki oyuncuyu gelecek sezon kadroda görmek isteyen sarı kırmızılılar, sporcunun sezon sonu bitecek sözleşmesinin bitmesini bekliyor. Lig bitiminde ise başarılı oyuncu ile masaya oturmanın planlarını yapmaya başladı.

Yeni sezon için transfer hazırlıklarına devam eden Galatasaray ekibi, bir yandan yabancı sınırını aşmamak diğer yandan ise kulübü mali konuda sıkıştırmayacak transferleri gündeme alıyor.

Sözleşmesi Sezon Sonu Bitecek

Bu sezon istediği sonuca ulaşmaya çok uzak kalan sarı kırmızılıların gündeminde ise gelecek sezonda şampiyonluk sevinci yaşamak yer alıyor. Bu anlamda da Milan ekibinin yıldız isimlerinden biri olarak da bilinen 30 yaşındaki Giacomo Bonaventura için hazırlıklarına başladı.

Sezon sonu kulübü ile sözleşmesi sona erecek olan tecrübeli futbolcuyla, sezon sonunda sözleşme bitiminde masaya oturulmasına da karar verildiği öğrenildi. Sporcunun sarı kırmızılı kulübe gelip gelmeyeceği ise merak konusu oldu.

Güncel Yazılar