Erman Kılıç

Galatasaray’ın Eski Oyuncusundan İtiraf Geldi

2013-2014 sezon başında Galatasaray’da forma giyen tecrübeli sporcu Erman Kılıç, yıllar sonra eski kulübü ile ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu.

Sivasspor ekibinde oynamış olduğu süreçte üstün performansı sebebiyle Teknik Direktör Fatih Terim tarafından Galatasaray ekibine transfer edilen Erman Kılıç, sarı kırmızılı ekipte aynı performansı gösterememiş ve yalnızca 2 ay kadar forma terletebilmişti.

Emirates kupasında da yer alan ve 2 kupa kazanan eski futbolcu, performans yetersizliği sebebiyle Şampiyonlar Ligi kadrosunda da forma giyme fırsatı edinememişti.

Aslanlarda sadece 3 kez resmi maçta forma giyen sporcu, sarı kırmızılı kulübünden ayrılmasının ardından da yoluna Eskişehirspor ekibi ile devam etme kararı almıştı.

Hayallerimi Gerçekleştirdim

Galatasaray ekibinden ayrılmanın üzerine yıllar geçtikten sonra çıktığı bir televizyon kanalında, spor programında o döneme ilişkin itiraflarda bulunan Kılıç , Sivasspor ekibinden ayrılarak Galatasaray ekibine katılma hususu ile ilgili ‘acaba gitmese miydim’ sorusunu kendine sorduğunu söyleyerek, sarı kırmızılı ekibin çocukluk aşkı olduğunu ve hayallerini gerçekleştirmek için bu yoldan gittiğini de söyledi.