GALATASARAY’DA YENİ DÖNEME DOĞRU

Galatasaray başkanlık seçimine giderken yeni bir döneme doğru gideceğini sinyallerini veriyor. Başkanlık seçiminde çok fazla aday var ve çok fazla görüş var.

Hangi başkan seçilecek ve sarı kırmızılı Galatasaray kulübü’nde nasıl bir yol haritası izlenecek şimdiden merak ediliyor. Galatasaray’da yeni dönem heyecanla bekleniyor.

GALATASARAY’DA YENİ DÖNEM NASIL OLACAK

Sarı kırmızılı Galatasaray’da yeni dönem nasıl olacak ve bu yeni dönemde hangi isimlerle yola devam edilecek teknik direktör Fatih terim olarak kalacak mı yeni transferler de hangi isimlerle anlaşılacak ve en önemlisi var olan ve sözleşmesi biten oyuncularla yeniden anlaşılacak mı şimdiden merak ediliyor. Başkanlık seçimi Galatasaray’da oldukça büyük bir sorun teşkil ediyor. Şampiyonluk yarışının olduğu haftalarda bile başkanlık seçiminin sesi daha yüksek çıkmasından dolayı Fatih terim oldukça mutsuzdun. Başkanlık seçiminin etkileri hem maçlara hem de oyunculara etki ediyordu.

Şampiyonluk yarışına geriden gelerek başarılı bir performans sergileyen Galatasaray kıl payı da olsa şampiyonluğu kaçırdı ve Beşiktaş kupayı kazandı. Galatasaray üçüncü sıradan liderliği kadar yükselebilecek ya da ikinci sırada kaldı. Son haftalarda her ne kadar maç kazanmış olsa da averaj puan farkından dolayı şampiyon Beşiktaş oldu. Tüm bu etkilerle bütün bu kağıtlarla uğraşan Galatasaray sezonunu ardından hızlı bir şekilde değerlendirme bile yapamadan başkanlık seçiminin sürecine başladı.19 Haziran’dan sonra anca transferlere ve kendi yönetim şeklini ağırlık verecek olan Galatasaray bu sürede rakiplerinden de geri kalmak istemiyor.

GALATASARAY’DA TRANSFER DURUMU

Sarı kırmızılı Galatasaray’da şu an için var olan oyuncularla bile sözleşme yenilenmesi tam olarak yapılmıyor. Başkanlık seçiminden sonra her oyuncu özelinde karar verilecek. Yeni transfer dedikoduları çıkmış olsa da Galatasaray’da şu an için kesinleşen oyuncular çok az. Başkanlığı seçiminden sonra nasıl bir adım atılacak hangi oyuncularla anlaşılacak ve var olan oyuncular ne sözleşme yenilenmesi yapılacak mı en çok merak edilen noktalar bu özellikle genç isimlerle sözleşmesinin yenilenmesi gerektiğini vurgulayan Fatih terim başkanlık seçiminden sonra görevine geri dönebildim bunları yapabilecek mi şimdiden merak ediliyor.