GALATASARAY’DA TRANSFER ÇIKARMALARI DEVAM EDİYOR

Mostafa Mohammed Galatasaray’da kariyerini inşa etmeye başladı. Mısır ile oyuncu Mostafa Mohammed başarılarının ardı arkası kesilmeyeceğini ve bu genç yaşında daha fazla başarıya imza atacağını sinyallerini sarı kırmızılı Galatasaray formasında verdi. Galatasaray’daki performansının ardından Mostafa Mohammed Mısır’da, ülkesinde de dikkat çekti. Hızlı bir şekilde mısır milli takımına davet edilen Mostafa Mohammed şu sıralar Mısır milli takımında da çok başarılı performans sergiliyor.

GALATASARAY’DA ADIMLAR YAVAŞ ATILIYOR

Henüz Mostafa Mohammed özelinde satın almada bir adım atmayan Galatasaray son güne kadar süresini kullanmayı hedefliyor. Mostafa Mohammed’in menajeri Mustafa Muhammed’e çok fazla teklifin geldiğini fakat şu sıralar Galatasaray’da satın alma opsiyonu bulunduğu için bir adım atamadıklarını söyledi.

Galatasaray’daki performansıyla tüm dünyanın dikkatini çeken Mostafa Mohammed’i Avrupa takımlarından ve İngiltere takımlarından çok fazla teklif geliyor.

MOSTAFA MOHEMMED VE GALATASARAY

Galatasaray’da şu sıralar her ne kadar başkanlık seçimi ön planda olsa da transferler konusunda da ağırlık göstermeye başladılar. 19 Haziran‘da başkanlık seçimi bir kez daha ertelenmezse yapılacak. Başkanlık seçiminde Fatih Terim de Divan’da konuşma yapacak. Şu an için Galatasaray’da çok fazla aday var ve tüm bu adaylardan hangisi Galatasaray yönetiminin başına geçecek başka ne olacak merak ediliyor. Başkanlık seçiminin bir an önce tamamlanması ve artık Galatasaray yönetiminin transferleri ve Avrupa kupalarındaki maçlara odaklanması gerekiyor. Henüz kendisi tadı çalışma içinde olduğu için Galatasaray aynı zamanda Avrupa kupaları maçlarını ilk etapta Başakşehir’in, Fatih Terim Başakşehir Stadı’nda oynayacak.

Mostafa Mohammed’i satın alma opsiyonuyla takımına dahi neden Galatasaray henüz satın alma konusunda bir adım atmadı. Şu an Mustafa Muhammet Galatasaray’a geldi dönemden çok daha fazla değere sahip. Galatasaray yönetimi avantajı yakalayıp Mostafa Mohammed’in kalan bonservis bedelini öderlerse Mostafa Mohammed’in haklarını tamamen sahip olacaklar. Henüz daha Mostafa Mohammed için zaman var ve bu zaman sonuna kadar kullanmak isteyen Galatasaray henüz bir adım atmadı.

Son kararlar ne yönde olur taraftarın sevgisini oldukça kazanan Mostafa Mohammed takımda, Galatasaray’da kalacak mı yoksa başka takımlara mı gidecek herkes bu haberi ve sonucu büyük bir merakla bekliyor.