Galatasaray’da Hedef Transfer Bitmeden Orta Saha Transferi

Sarı kırmızılı takımda yeni sezon öncesi yapılan kadro planlamasında genç ve potansiyeli yüksek oyuncular ile kadrolarına takviye ile güçlendiren Galatasaray orta saha için ise oyuncu arayışlarına devam ediyorlar.

Avrupa da ki isimlere yönelen sarı kırmızılı takım transfer dönemi bitmiş olsa da Avrupa da kadroya katacakları oyuncuyu UEFA Listesine ismini bildiremeyeceği için kadroya katılacak oyuncu için en azından süper lig de ilk 11 de kullanması hedefleniyor.

Gedson Fernandes İçin Girişimler Sürüyor

Sarı kırmızılı takımın geçtiğimiz sezon kadrolarına kattığı ve orta sahada takıma oyun anlayışı ile dinamizm katan 22 yaşındaki Gedson Fernandes teknik heyet ve taraftarın ilgisini çekmeyi başarmıştı. Teknik direktör Fatih Terimin de oldukça fazla beğendiği oyuncu için yaz dönemi boyunca transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray oyuncunun kulübünü bir türlü ikna edemediler.

Galatasaray’ın Portekizli oyuncudan vaz geçecek gibi durmuyor. Avrupa a transfer sezonu kapanmış olsa da sarı kırmızılı takım oyuncuyu kadrolarına katmak için Portekiz kulübünü ikna etme çabaları devam ediyor.

22 yaşındaki oyuncu kulübü Benfica da geçen 4 hafta içinde sadece 7 dakika süre ala bilen oyuncu kulübünden ayrılmak istediğini daha fazla forma sansı bula bileceği bir takıma transfer olmak istediğini biliyoruz.

Kulübü oyuncu için 12 Milyon Euro isterken sarı kırmızılı yönetim oyuncu için 10 Milyon Euro bonservis bedeli önerisine henüz cevap vermeyen Benfica külünün yanıtı bekleniyor.

Gündemde ki Diğer İsim Aliou Dieng

Orta sahada alternatif isimleri de değerlendiren sarı kırmızılılar 23 yaşındaki Malili oyuncu için girişimleri devam ederken kulübün oyuncu için 8 Milyon Euro isterken Galatasaray yönetimi bonservis bedelinin düşmesi halinde oyuncuyu kadrolarına katmaya çok yakınlar. 23 yaşındaki oyuncunun da sarı kırmızlı takımda oynamaya sıcak baktığı çıkan haberler arasında.

En Güçlü Aday İse Mısırlı Oyuncu Mohamed Elneny

İngiltere de Arsenal takımının formasını giyen oyuncu kadroda düşünmeyen takımı oyuncunun gönderilmesine oldukça sıcak bakıyorlar.

29 yaşındaki orta saha için kulübü Arsenal ile anlaşan sarı kırmızılı takım oyuncunun yıllık ücret talebinde indirim yapması halinde adaylar arasında en güçlü isim.

Orta sahada ki alternatif isimleri arttırmak isteyen Galatasaray bu oyunculardan birisinin kadroya katmak istiyorlar.