Galatasaray Toparlanmaya Çalışıyor

Sarı kırmızılı takım süper lig de kaybedilen puanlar sonrasında üst üste 4 haftadır kazanamayan takım da oyuncuların birbirlerine destek verdiği kaptan Muslera’ nın liderliğinde takımın üzerinde ki kötü havayı bir an önce dağıtacaklarının sözünü verdiler.

Oyuncular Tek Yürek Oldu

Sezona yeni bir karo planlaması ile başlayan sarı kırmızılı takım birçok oyuncusu ile yollarını ayırmışlardı ve yerini genç ve potansiyeli yüksek oyuncular ile doldurmuşlardı.

Kadroya katılan yeni genç oyuncuların takıma verdikleri katkı bir hayli tartışılı durum da iken üst üste kaybedilen puanlar ve sahaya yansıtılan kötü oyun taraftarı mutsuz etmez iken genç oyuncular üzerinde de baskı oluşturmuş durumda.

Lig de 4 haftadır galip gelemeyen sarı kırmızlı takım da tecrübeli teknik adam Fatih Terim görevine devam edeceğini ve daha güçlü bir Galatasaray takımı ortaya çıkaracaklarını söyleyen hocaya oyuncular da katıldı.

Son süper lig de ki Kayserispor deplasmanın da alınan 3  – 0 ‘ lık mağlubiyet sonrası soyunma odasında kaptan Muslera’nın yaptığı konuşmadan çok etkilenen oyuncular kenetlenerek daha iyi bir oyun için sahada olacaklarına söz verdiler. Kaptan Muslera daha kötü günler den geçtikleri söyleyen oyuncu kendisini de eleştirerek takım da herkesin hatasının olduğunu söyleyen kaptan bir an önce kendilerini toparlamak için takım arkadaşlarından söz alan kaptan sarı kırmızılı takımı bu kötü günlerden hep birlikte çıkaracaklarını söyledi.

Sarı kırmızılı takım da birlik ve beraberlik havası eserken taraftarın süper ligin 7.haftasında kendi sahasında Göztepe maçında kendi oyuncularına nasıl bir destek verecekleri merak konusu halinde.

Sarı Kırmızılılar da İlk 11 Netleşecek

Sezon başından beri bir çok farkı oyuncu ile sahada olan tecrübeli teknik adam Fatih Terim yardımcıları ile yaptığı son toplantıda artık ideal ilk 11’ini kurması beklenen hocanın takım üzerinde çok fazla oyuncu değişikliği yapma istemiyor. 

Tecrübeli hoca Fatih Terim artık kadroda ideal bir oyuncu grubu oluşturduktan sonra cezalı veya sakat oyuncular olmaması halinde kolay kolay kadroyu bozmak istemiyor. Böylece takımda istikrarı hedefleyen hoca Süper lig deki ilk maçında Göztepe karşısında ideal ilk 11’ ini sahaya çıkarmayı planlıyor.