Galatasaray

Galatasaray Tarafında Derbi Hazırlığına Devam Ediliyor

Süper Lig’de 23’üncü hafta heyecanı için karşı karşıya gelecek olan Galatasaray ve Fenerbahçe ekiplerinde sıkı bir hazırlık devam ediyor. Sarı kırmızılı ekipte ise 1 eksikle müsabaka hazırlıklarına devam ediliyor.

Süper Lig’de 23’üncü hafta için yaşanacak olan derbi mücadelesinde, Galatasaray hazırlıklarına sıkı bir antrenman süreci ile hazırlık yapıyor. Ezeli rakibi Fenerbahçe ile deplasmanda karşı karşıya gelecek olan sarı kırmızılılar, Mario Lemina eksiği ile Florya Metin Oktay Tesisleri’nde antrenmanı için çalışıyor.

Mario Lemina’nın Tedavisine Devam Ediliyor

Takımın en önemli eksiği ise son maçta ciddi bir sakatlık geçiren Mario Lemina oldu. Tedavilerinin hala sürdüğü bilgisi edinilen yıldız sporcu için bir süre boyunca forma giyemeyeceği ise sarı kırmızılıları en çok üzen durumların başında geliyor.

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde tecrübeli Teknik Direktör Fatih Terim eşliğinde yapılan hazırlıklara ise sıkı bir antrenman ve salonda core stabilizasyon çalışmaları ile başlandı. Ardından Jupp Derwall Antrenman Sahası’nda ısınma hareketleri ile ısınan aslanlar, sınırlı alanda pas çalışmaları ile de idmana devam ettiler.

Ana bölümde dar alan dayanıklılığı ve çift kale oyunda maçın yapılmasının sonrasında yenilenme koşusu ve soğuma hareketleri ile tamamlanan idman, bugün saat 11:30 itibariyle ise devam ediyor.