Galatasaray Spor Kulübü’nde 3. Koronavirüs Vakası Mahmut Recevik Oldu

Çin’de başlayan ve kısa sürede tüm dünyaya yayılan yeni tip koronavirüs salgını, Türkiye’nin de son zamanlarda başlıca gündemi arasında yer alıyor. Vaka sayılarının katlanması ve ölüm sayılarının artması ile ülkemizde de salgın halini alan koronavirüs, ülkemizde de spor gündemini hem ekonomik anlamda hem de sağlık anlamında derinden etkiledi.

 

Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ve Erkek Futbol A Takımı Teknik Direktörü Fatih Terim’in koronavirüs testlerinin pozitif çıkması, dün sarı kırmızılıları ve spor gündemini derinden yaralayan meselelerden biri oldu.

 

Galatasaray Spor Kulübü’nde 2 kişide koronavirüs tespitinin ardından ise, bir isimde daha koronavirüs olduğu açıklandı.

 

Evinde Tedavisi Olduğunu Ve Karantinada Olduğunu Bildirdi

 

Sarı kırmızılı kulüpte Yönetim Kurulu Üyesi olan Mahmut Recevik de, kulübün üçüncü koronavirüs tespitlerinden biri oldu. Durumu sosyal medya hesabından paylaşan Mahmut Recevik, koronavirüse yakalanmış olduğunu ve evinde kendisini karantinaya aldığını da duyurdu.

 

Sosyal medya üzerinden koronavirüse yakalandığını ve evinde karantinada olduğunu duyuran Mahmut Recevik, tedavisine evinde devam edildiğini ve durumunun da iyi olduğunu bildirdi. Galatasaray Spor Kulübü’nde 3. Koronavirüs vakası olarak tespit edilen Mahmut Recevik’in yaşının ise 62 olduğu öğrenildi.