Galatasaray son dakika transferi

Galatasaray Son Dakika Transferi Jesse Oldu

Galatasaray son dakika transferi olarak, Eskişehirspor ile sözleşmesini bitiren, Nijeryalı Jesse’yi kadrosuna dâhil etti. Ligin il yarısın bitimiyle birlikte sarı kırmızılı ekip de transfer atağına kalktı. Son olarak Onyekuru ve Saracchi transferlerinin hemen ardından bir transfer daha yaparak, gözleri kendi üzerine çekti. Son olarak Eskişehirspor’da oynayan 27 yaşındaki Nijeryalı futbolcuyla görüşmelerin ardından anlaşan yöneticiler, futbolcuyu Galatasaray kadrosu içine dâhil ettiler. Jesse ile 4,5 yıllık bir sözleşme imzalayan takım, KAP’a da bu transferi bildirdi. Sarı Kırmızılı takımın açıklaması ise şu şekilde oldu:

“Profesyonel Futbolcu Jesse Tamunobaraboye Sekidika ile 2019-2020 futbol sezonundan başlamak üzere 2023-2024 sezonu sonuna kadar anlaşmaya varılmıştır. Buna göre futbolcuya 2019-2020 sezonu için net 125 bin Euro, 2020-2021 sezonundan itibaren 4 sezon boyunca net 250 bin Euro sabit transfer ücreti ödenecektir.”

Galatasaray Son Dakika Transferi Jesse: “Galatasaray Her Zaman Gelmek İstediğim Takımdı”

Galatasaray son dakika transferi Jesse’ye sağlık kontrolleri ve diğer prosedürlerinden ardından resmi imzayı attırdı. Konuyla ilgili Galatasaray Kulüp Başkanı Cengiz, “Sevgili Jesse, stratejik ve yeniden yapılanan gençleşme politikamıza çok uygun bir futbolcudur. Biz onun dürüst yarışta her zaman Galatasaray bayrağını en tepeye taşıma mücadelesinde bir nefer, bir takım oyuncusu olarak görev alacağına inanıyoruz. Allah utandırmasın.” sözleri ile transferle ilgili açıklamalar yaptı. Yeni transfer Jesse ise:

“Çok büyük bir takıma geldim. Çok mutluyum. Elime geçen bu fırsatı iyi kullanmak için çok çalışacağım. Galatasaray her zaman gelmek istediğim istediğim bir takımdı.” açıklamasıyla bu transferden duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Diğer haberlere ulaşmak için.