Galatasaray

Galatasaray Marcao İle Büyük Gelir Elde Edebilir

Özellikle spor dünyasında yaşanan ekonomik kriz sürecinde Galatasaray yönetimi için iyi haber geldi. Sarı kırmızılı takım 4 milyon Euro karşılığında kadrosuna aldığı Marcao ile büyük bir gelir elde etmeye çok yakın hale geldi.

Süper Lig’de mücadele eden Galatasaray yönetimi, gelecek sezon için sıkı bir hazırlık yapmaya devam ediyor. Kadrosuna 4 milyon Euro karşılığında Brezilyalı stoper mevki oyuncusu Marcao’yu katmıştı. Yıldız futbolcu ise ciddi bir ekonomik krizin yaşandığı bu dönemde sarı kırmızılı kulübe büyük bir gelir kaynağı olabilecek.

İtalyan ekip Atalanta’nın 23 yaşındaki genç sporcunun menajeri ile iletişime geçtiği bilgisi edinildi. Başarılı futbolcu için ciddi bir gelir getirecek temaslar kurulurken, Atalanta ekibinin de bu anlamda çok ciddi olduğu öğrenildi.

Bonservis Bedeli Belirlendi

Marcao’nun menajeri ile iletişime geçen İtalyan ekip, Galatasaraylı sporcuyu resmen kadrosuna katmak istediğinin altını çizdi. Hem oyuncunun hem de temsilcisinin ise bu meseleyi sarı kırmızılı kulübe ilettiğini bilgisi edinildi.

Stoper mevki oyuncu için İtalyan ekibin 12 milyon Euro teklif önerisinde bulundu ve cimbom ise bu teklifi futbolcu için yeterli bulmadı. Sarı kırmızılı kulüp ise Chaves ekibinden önceki sezon ara transfer döneminde 4 milyon Euro karşılığı transfer ettiği sporcu için bonservis bedeilni 16-17 milyon Euro ile belirlediğini duyurdu.

Güncel Yazılar