Galatasaray

Galatasaray Kevin Strootman Transferi İçin Harekete Geçti

Süper Lig’in yeni sezonu için hazırlıklarda hızlanma sürecine girildi. Ligin başlamasına günler kala Galatasaray ise orta saha için beklenilen transfer performansına imza atamadı. Yeni sezonda şampiyonluk adaylarından biri olmayı isteyen sarı kırmızılı kulübün taraftarları ise söz konusu transfer durumuna tepkisini koruyor.

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için hazırlıklar sıkı bir çalışma programı ile devam ediyor. Yeni sezonda şampiyonluğu hedefleyen Galatasaray ise, bu anlamda takımını daha da güçlendirmek için çalışmalarını devam ettiriyor.

Koronavirüs salgını sebebiyle yaşanan ekonomik krizin de etkisiyle zorlu bir döneme giriş yapan sarı kırmızılılar, transferlerinde ayrıca yüksek maliyetli isimler olmamasına dikkat etmek istiyor.

Ligin başlamasına az zaman kala transfer çalışmalarına devam edilirken, Galatasaray orta saha transferi hususunda da çalışmalarını hızlandırmaya yöneldi.

Edinilen bilgilere göre sarı kırmızılı kulüpte, Marsilya ile olan sözleşmesi bulunan Strootman için harekete geçti.

30 Maçta 2 Gol ve 4 Asist

Kulübü ile 2023 yılına kadar sözleşmesi bulunan başarılı oyuncunun, orta saha transferlerinde ise önerildiği öğrenildi.

30 yaşındaki deneyimli oyuncunun adı, son zamanlarda sık sık Galatasaray ile anılırken, Kevin Strootman transferi taraftarı da bir nebze heyecanlandırmaya yetti.

Önceki sezonda 30 maçta forma giyen oyuncu, 2 gol ve 4 de asiste imza atmıştı.

Güncel Yazılar