Galatasaray

Galatasaray Idrissa Doumbia İçin Üç Planla Hareket Edecek

Yeni sezon için transfer hazırlıklarının devam ettiği Galatasaray ekibinde, Sporting’le maaş konusunda anlaşma sağlanamayan Idrissa Doumbia için kiralanması yerine bonservisiyle alınması konuşuluyor.

Son zamanlarda adı Galatasaray ile sık sık anılan Idrissa Doumbia için yeni durumlar gündeme gelmeye devam ediyor. Edinilen bilgilere göre sarı kırmızılı kulüp, Sporting’le maaş konusunda anlaşma sağlayamadı. Bu sebeple de başarılı oyuncunun kiralık olarak kadroya dahil edilmesinin yerine doğrudan bonservisiyle alınması planı masaya yatırıldı.

Önceki günlerde sarı kırmızılı takıma kiralık olarak geleceği düşünülen ve bu şekilde bir yol haritası çizilen oyuncunun kulübü ile maaş konusunda anlaşamaması, kiralık gündemini rafa kaldırdı. Bonservisiyle takıma alınması planlanan 22 yaşındaki oyuncu, yeni sezonda ise Galatasaray kadrosunda görülmek isteniyor.

Sarı kırmızı kulübün fırsat olarak gördüğü maaş krizinin ise kısa sürede çözüme kavuşturulacağı düşünülüyor.

Ya Kiralık Ya Satılık

Fildişi Sahilli oyuncunun bonservisiyle alınabileceği planlanırken, istenen satışın gerçekleşmemesi durumunda ise zorunlu satın almayla kiralanma durumu da tekrar gündeme gelebilir.

Uygun bir rakam karşılığında orta saha mevki topçusunu kadroya alma planlarında olan sarı kırmızılı yönetim, ayrıca ileriki zamanda da Doumbia’nın iyi fiyatlarla satılabileceği düşüncesinin üzerinde duruyor.

Güncel Yazılar