Galatasaray

Galatasaray Hasan Hüseyin Acar İçin Harekete Geçti

Süper Lig’de mücadele eden Galatasaray, kadrosunu güçlendirme çalışmalarına devam ediyor. Sarı kırmızılı kulüp, son olarak Hes Kablo Kayserispor Kulübü’nün 25 yaşındaki oyuncusu için harekete geçti. Orta saha mevkide top koşturan Hasan Hüseyin Acar için iki kulüp arasında görüşmelere başladığı bilgisi edinildi.

Daha güçlü bir kadro kurmak için yoğun bir çalışma temposuna özen gösteren Galatasaray, takviyeler için arayışlarını da sürdürüyor. Sarı kırmızılı takım son olarak, Kayserispor ekibinin 25 yaşındaki orta saha oyuncusuna göz dikti.

Hasan Hüseyin Acar transferi için harekete geçen sarı kırmızılı kulübün, Kayserispor Kulübü ile de görüşmelere başladığı bilgisi edinildi.

Öte yandan cimbom Kayseri ekibine Emre Taşdemir ve bir genç oyuncunun kiralık teklifi de Hasan Hüseyin için teklifte bulundu.

İki Oyuncu Kiralama Önerisi

Orta saha için Etebo transferini gerçekleştiren Galatasaray, bu alanı daha da güçlendirmek adına çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda da Kayserispor ekibinin 25 yaşındaki oyuncusu için temasa geçildi.

Kayseri temsilcisine ise Hasan Hüseyin Acar karşılığında, Emre Taşdemir ve bir genç oyuncunun kiralık olarak verilebileceği önerisinde bulunuldu. Bugün bir kez daha görüşmesi beklenen iki kulüp, önümüzdeki günlerde ise nihai karara varmış olacaklar.

Güncel Yazılar