Galatasaray

Galatasaray Gençlerbirliği Mücadelesinin Hazırlıklarına Başladı

Süper Lig’in 24’üncü haftasında Gençlerbirliği ekibi ile karşı karşıya gelecek olan Galatasaray, hazırlıklarına devam ediyor. Fenerbahçe galibiyetinin ardından büyük bir enerji toplayan sarı kırmızılı ekip, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapmış olduğu idmanla, sıkı bir şekilde çalışmayı sürdürüyor.

 

Süper Lig’de 24’üncü hafta heyecanı sürerken, Galatasaray ekibi de Gençlerbirliği ekibi ile olacak karşılaşması için sıkı bir şekilde antrenman sürecine devam ediyor. Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapılan idmanla müsabaka hazırlıklarına devam eden cimbomda, eksik isim ise Mario Lemina oluyor. Tedavisine hala devam edilen başarılı sporcu, fizyoterapistler eşliğinde hazırlıklarına takımdan ayrı bir şekilde devam ediyor.

 

Lemina Fizyoterapist Eşliğinde Çalıştı

 

Sarı kırmızılı ekibin tecrübeli Teknik Direktörü Fatih Terim yönetiminde yapılmakta olan idmana ise ısınma hareketleri ile başlandı. Ardından da gruplar şeklinde ayrılan ekip, 5’e 2 dar alanda pas oyunu oynayarak çalışmalarını sürdürdü. Ana bölümde taktik çalışan sarı kırmızılılar, antrenmanı yenilenme koşusu ve soğuma hareketleri ile tamamlamış oldu.

Florya’da Fatih Terim gözetiminde yapılan idmanda, ciddi bir sakatlık sürecinden geçen Mario Lemina ise, özel çalışması ile takımdan ayrı bir şekilde çalışmalarına devam etti.