Galatasaray

Galatasaray Ekibinde Gidecek İsimler De Konuşuluyor

Süper Lig’de yeni sezon için hazırlıklar sıkı bir çalışma temposuyla devam ediyor. Gelecek sezonda daha iddialı bir kadro ile doğrudan şampiyonluğu hedefleyen Galatasaray ekibinde, yeni transferlerin yanı sıra, gidecek isimler de konuşuluyor.

Süper Lig’in 2020-2021 sezonu için süren yoğun hazırlık sürecinde, transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Bu dönemde takıma dahil olacak isimlerin yanı sıra, gideceklerin kimler olduğu da büyük merak konusu haline gelmiş durumda.

2020-2021 sezonu için süren hazırlık çalışmalarında, Galatasaray ekibinin yeni kadroda düşünmeyeceği isimler arasında ise Ryan Babel, Sofiane Feghouli ve Younes Belhanda geliyor.

Gönderilecekler listesinde başı çeken 3 isimde çalışmalar devam ederken, sporcular için gelecek tekliflerin de kulüp tarafından değerlendirileceği bilgisi edinildi.

Yıllık ücretleri yüksek olan Ryan Babel, Younes Belhanda ve Sofiane Feghouli ise maaşında indirimi kabul etti. 600 bin Euro’luk indirim sonrasında ise yüksek maliyetli olan bu oyunculara gelecek teklifler değerlendirmeden geçecek.

En Az 2 Yüksek Maaşlı Oyuncu ile Yollar Ayrılacak

Öte yandan Babel için Fulham, Feghouli için Olimpiakos ve Belhanda için de Al İttihad ekibinin bilgi almak istediği öğrenildi.

Koronavirüs salgını sebebiyle yaşanan ciddi ekonomik krizden en fazla etkilenen kulüplerden biri olan Galatasaray ise, bu sebeple maaşı yüksek olan en az 2 oyuncu ile yollarını ayırmanın planlarını sürdürüyor.

Güncel Yazılar