Galatasaray

Galatasaray Ekibi Demir Grup Sivasspor Maçına Son Hazırlıklarını Yarın Yapacak

Süper Lig’de 25’inci hafta müsabakasında Demir Grup Sivasspor ekibi ile karşı karşıya gelecek olan Galatasaray ekibi, bugün yapmış olduğu idmanla maçın hazırlıklarını sürdürdü. Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapılan antrenmanın başında ise tecrübeli Teknik Direktör Fatih Terim yer aldı.

Süper Lig’de 25’inci hafta heyecanında Galatasaray ekibi, Demir Grup Sivasspor ile olacak maçına sıkı bir şekilde hazırlanmaya devam ediyor. Hazırlıklarına Florya Metin Oktay Tesisleri’nde devam eden sarı kırmızılı ekibin gözetiminde ise teknik adam Fatih Terim yer alıyor.

Jupp Derwall Antrenman Sahası’nda çalışan aslanlar, Sivas maçının idmanına ısınma hareketleri ile başladı. Sonrasında ise gruplara ayrılan cimbom ekibi, 5’e 2 dar alanda pas çalışmaları yaparak devam etti. İdmanı ana kısmında tecrübeli Teknik Direktör Fatih Terim gözetiminde taktik çalışmalarına ağırlık veren sarı kırmızılı ekip, Sivas maçı çalışmalarına yenilenme koşusu ile devam etti ve soğuma hareketleri ile de çalışmaları tamamladı.

Sivas’ta Kampa Girilecek

Son hazırlığını yarın saat 12:00’de Florya Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleştirecek olan cimbom, saat 16:00’da da Sivas’a doğru yolculuğa çıkacak ve Sivas’ta kampa girecek.