Galatasaray Beşiktaş Derbisinde Sakatlanan Ömer Bayram Ameliyat Oldu

Süper Lig’in 26’ıncı haftasında Beşiktaş ve Galatasaray müsabakası sırasında sağ elinden sakatlık geçiren Ömer Bayram’ın ameliyat edildiği bilgisi edinildi. Oyuncunun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Sporcunun tedavisine ise sağlık heyeti ile devam edileceği bilgisi kulüp tarafından paylaşıldı.

Süper Lig’de 26’ıncı hafta müsabakasında Galatasaray ve Beşiktaş ekipleri arasında yaşanan derbi mücadelesinde sağ elinden sakatlık geçiren Ömer Bayram’ın elinde, düşmenin sonucunda 4’üncü ve 5’inci tarak kemiğinde kırık olduğu tespit edilmişti. Oyuncu, bu sakatlığının ardından elinden ameliyat edildi.

Sağlık Durumunun İyi Olduğu Öğrenildi

Ligin 26’ıncı haftasında Beşiktaş ekibini kendi evinde konuk eden aslanların 0-0 skorla golsüz eşitlik yaşadığı mücadelenin en önemli sakatlığı Bayram’ı vurdu. Sağ elinden ameliyat edilen sporcu, bir süre sahalarda yer alamayacak.

Sarı kırmızılı sporcunun sağlık durumunun iyi olduğu bilgisi edinilirken, sporcu ile ilgili açıklama Galatasaray yönetiminden geldi.

Kulübün yapmış olduğu açıklamaya göre, oyuncu Beşiktaş derbisinde geçirdiği sakatlığın ardından 4’üncü ve 5’inci tarak kemiğinde kırık tespit edildiği için ameliyat edildi. Ulus Liv Hospital’de ameliyatı gerçekleşen oyuncunun operasyonu Kulüp doktoru Yener İnce tarafından yapıldı. Ameliyatın ardından Ömer Bayram’ın tedavisine, sağlık heyeti ile devam edileceği bilgisi paylaşıldı.