Galatasaray

Galatasaray 8 Numara İçin İki İsmin Peşinde Düştü

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu hazırlıklarında yoğun bir transfer sürecine girişen Galatasaray Spor Kulübü, kadrosunu güçlendirme çalışmalarını sürdürüyor. Özellikle orta saha için arayışta olan sarı kırmızılı kulüpte 8 numara için ise Fatih Terim’in yerli isimlere yöneldiğine ilişkin bilgi edinildi.

 

Yeni sezon için transfer çalışmalarını sıkı bir tempo ile sürdüren Galatasaray Spor Kulübü, orta için oyuncu arayışına girdi. Tecrübeli Teknik Direktör Fatih Terim’in de 8 numara mevki için özellikle yerli oyunculara yönelme fikri olduğu öğrenildi.

 

Mehmet Ekici ve Aytaç Kara isimlerini düşünen kulüp, takviye için çalışmalarına ise devam ediyor.

 

Mehmet Ekici İle Görüşüldü

 

Sarı kırmızılı kulüpte özellikle iki isim ön plana çıkarken, kulübün gelecek sezona yönelik kadro yapılandırma çalışmalarında hızlandırma dönemine de girilmiş oldu.

 

Fenerbahçe Spor Kulübü ile sözleşmesi sona eren Mehmet Ekici’nin, sarı kırmızılı kulübün listesinde yer alan isimler arasında yer aldığı öğrenildi. Milli oyuncunun manejeri ile Galatasaraylı kurmaylar arasında görüşme geçtiği bilgisi edinilirken, diğer yandan da Kasımpaşa ile sözleşmesi devam eden Aytaç Kara gündemde yer alıyor. Lacivert beyazlı oyuncunun bonservis meselesinin de cimbomu ekonomik anlamda zorlayacağı düşünülüyor.

Güncel Yazılar