Fransa’dan Golcü Bulan Fenerbahçe

Fenerbahçe golcü aramaktaydı ve yeni golcüsünü Fransa’da bulmuş gibi görünüyor. Sarı Lacivertliler’in başarılı Teknik Direktörü Vitor Pereira zaten takıma geldiği günden beri transfer çalışmalarını düzenliyor ve takımı güçlendirmeye çalışıyordu. Son hız transferler ve bazı futbolcuların takımdan ayrılması haberleri Fenerbahçe dünyasında gündemdeydi. Portekizli olan Teknik Direktör Pereira kadroya geçti ve takıma gelecek, gruba dâhil olacak isimleri seçmeye ve belirlemeye başladı. Fransa’dan golcü bulan Fenerbahçe’nin yeni gözdesi ise Jean – Kevin Augustin.

Sarı Lacivertlilerde Golcü Heyecanı

Fenerbahçe’de bu aralar golcü haberleri gündemde. Fransa Ligi Nantes’te daha önceden oynayan başarılı oyuncu Jean – Kevin Augustin Sarı Lacivertliler’in dikkatini çekmiş gibi görünüyor. Kanarya, zaten gelecek sezon mutlak bir santrfor transfer etmek istiyordu.

Fenerbahçe transfer çalışmalarını tam gaz sürdürmekte ve bunun için bazı isimleri inceliyor. Başarılı Teknik Direktör Vitor Pereira transfer edeceği ve takımdan çıkarmayı düşündüğü isimler için listesini yapmaya ve bu doğrultuda hamlelerini atmaya başladı bile. Samatta geçen sezonda büyük hayal ve umutlar ile transfer edilmişti ve ondan istenilen beklentiler gerçekleşememişti. Bu durumlar ve umutların gerçekleşmemesi transfer isteğini getirdi. Bu nedenle Fransız takım eğer teklif gelirse golcüyü, Fenerbahçe’ye satmayı düşünüyor. Kanarya, başarılı oyuncu için bu doğrultuda çalışmalarını sürdürüyor.

Fransa’dan Gelecek Golcü Merakla Bekleniyor

Fenerbahçe’de Fransa’dan gelecek golcünün haberi rüzgâr gibi geldi. Futbol dünyasında golcü Jean – Kevin Augustin’in transfer haberi çalkalanmaya ve yayılmaya hemen başladı. Fransa Ligi 1 Ekibi Nantes’te daha önceden forma giyen Fransız golcü Augustin şimdilik Fenerbahçe’nin ilgilendiği ve dikkatini çeken bir isim. Paris Saint Germain, Monaco ve RB Leipzig Avrupa takımlarında forma giymiş olan futbolcu Augustin’in takımında yakalayamadığı istikrardan dolayı istenmediği de gelen haberler arasında yer aldı.

Jean Augustin’i hocasının istemediği haberi de kısa zaman önce gündemdeydi. Potansiyeli büyük, başarılı ve 24 yaşında olan Augustin, teknik direktörü tarafından istenmese de Fenerbahçe’nin istediği bir oyuncu olarak şu anda gündeme düştü. Önümüzdeki günlerde Sarı Lacivertliler’i heyecanlandıran transfer mutlu sona kavuşabilir. Taraftarlar merakla bekliyor.