Fernando Muslera

Fernando Muslera Sosyal Medya Üzerinden Koronavirüse İlişkin Açıklama Yaptı

Galatasaray Spor Kulübü Futbol A Takımı’nın yetenekli kalecisi Fernando Muslera, yapmış olduğu röportajına ilişkin tekrar açıklama yaptı. Röportajında bazı kısımları yanlış anlamış olduğunu ifade eden sporcu, sosyal medya üzerinden tekrar bir düzeltme yayınladı.

Galatasaray Spor Kulübü’nün Futbol A Takımı’nda kaleci olan Uruguaylı Fernando Muslera, yeni tip koronavirüs konulu röportajında kullanmış olduğu bazı ifadelerin yanlış anlaşıldığını belirtti. Tekrar düzeltme yapan sarı kırmızılı sporcu, dinine çok bağlı bir insan olduğunu vurgulayarak, dinle alakalı da olumsuz bir yorum yapmasının söz konusu olmayacağını belirtti.

Türkiye’yi 2. Ülkem Olarak Görüyorum

Yapmış olduğu sosyal medya paylaşımı ile, dünyanın da korku ve şüphe dolu bir süreçten geçtiğini söyleyen Muslera, 9 senedir Türkiye’de yaşadığını ve hayatını da bu güzel ülkede kazandığını söyledi. Burayı her zaman ikinci ülkesi olarak da gördüğünü ifade eden Muslera, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, hükümetin, Sağlık Bakanı’nın ve tüm sağlık personelinin de özverili çalışmalarını her gün ekranlardan ve sosyal medya üzerinden takip ettiğini belirtti.

Sağlık konusunun da spordan, futboldan ve her şeyden çok daha önemli ve değerli olduğunun altını çizen kaleci, sabırlı olmayı ve evde kalmayı önererek sevgilerini iletti.