Zajc

Fenerbahçe’ye Zajc İçin Brescia’dan Yeni Teklif Geldi

Devre arasında gerçekleşen transferler için son gün 31 Ocak. Fenerbahçe’ye ise  Miha Zajc için teklifler yağıyor. Yeni teklif ise Brescia’dan geldi.

Devre arası, birçok transferin gerçekleştiği ve takımların puan kazanmaları için kendisine kazanımda bulunmaya çabaladıkları bir dönem. Bu süreçte birçok takım da hem oyuncu kiralıyor hem de yeni transferler almak için araştırma ve görüşme sürecine giriyor. Fenerbahçe ise devre arasında Miha Zajc için gönderme kararı aldığını belirlemişti.

Brescia İçin 3.7 Milyon Euro Teklifi

Başarılı oyuncunun gönderilme kararını duyan İtalyan kulübü Brescia ise Zajc’ı alma konusunda hayli ısrarcı çıktı. Orta saha oyuncusu için sarı lacivertli yönetime verilen teklif de yükseldi. İtalya Seria A ekiplerinden olan Brescia, yetenekli sporcu için 3.7 milyon Euro’luk yeni bir teklif verdi. Fenerbahçe’nin bu teklifi kabul etmeyeceği ise merak konusu oldu.

Brescia’nın takımına alarak formasını giydirmek istediği oyuncuyu almaya oldukça niyetli olduğu görülüyor. Diğer tarafta ise pazarlık halinde olan Fenerbahçe yönetiminin, bu teklifi düşündüğü bilgisi edinildi.