FENERBAHÇE’NİN YÖNETİM KURULU ÜYESİ ALPER PİRŞEN ATEŞ PÜSKÜRDÜ

 Fenerbahçe’nin Yönetim Kurulu Üyesi Alper Pirşen ateş püskürdü, sert açıklamalarda bulundu. 29 Kasım Pazar günü saat 19:00 da oynanan Derbide Beşiktaş’a 4-3 yenilen Fenerbahçe‘nin yönetim kurulu üyesi Alper Pirşen, Beşiktaş maça hazırlanırken antrenmandan ziyade herhalde bir de algı çalışması yapmış. dedi. Maçın ardından basın mensuplarına açıklama yapan Pirşen, Öncelikle iyi bir futbol oynamadığımızın ve kötü bir mağlubiyet aldığımızın farkındayız.

Buna bir kılıf uydurma çabasında da değiliz. Bütün hafta da özellikle bu yüzden sessiz kaldık. Bazı konuları akışına bırakmanın daha doğru olduğunu düşündük. Biz kulüp olarak spora saygı çerçevesinde devam etmeye ve sporu gerçekten spor olarak yaşamaya çalışıyoruz. Ama bugün gördüğümüz sahne maalesef rezaletti,  ifadelerini kullandı.  Ligin 30 hafta daha devam edeceğini belirten Pirşen, şampiyonluktan emin olduklarını söyledi.

 ALPER PİRŞEN: HEM TFF HEM BEŞİKTAŞ BU ESERİNDEN DOLAYI UTANMALI

“Hakemin değiştirilmesi konusunda değil, şunu yaptık. Zaten açıklamalarda her şey netti. Bir kulübe yakınsa o Fenerbahçe değil. Babası bir takımı tutuyor, kendisi çocukluğunda bir takımı tutuyor. Tek ilgisi olmayan kulüp Fenerbahçe. 

Buna rağmen biz böyle bir şeye tenezzül etmedik. Sadece federasyona dedik ki hakeminiz baskı altında kalıyor, açıklama yapın. Yapılacağı söylendi ama sonra yapılmadı. Herkes arkasına yaslanıp kıs kıs güldü. Biz bunu da sosyal medyada ironiyle geçiştirdik ama hem TFF hem Beşiktaş bu eserinden dolayı utanmalı.

Bu maçın katledilmesiyle bitmedi, bu saatten sonra çok umurumda da değil babamın oğlu değil ama bir hakemi de böylece hep beraber yemiş oldular.

ALPER PİRŞEN: KEŞKE HAKEMİ BASKI ALTINA ALMASALARDI

Az önce Beşiktaşlı yöneticinin yaptığı açıklamalar karşısında dehşete düştüm. Hakemi konuşmaya gerek yok’ diyor. Evet keşke konuşmasaydık. Keşke bu haftanın başından beri bu gereksiz yalan algıyı yaratmasalardı. Keşke manipüle etmeselerdi. Algı paketi sadece Beşiktaş’ın başkanının bir açıklamasıyla bitmedi.

Biz bugün Beşiktaş yönetiminden idari ekibine hatta teknik direktörlerine hepsinin bu algı çalışmasını yoğun bir şekilde devam ettirdiğini gördük. Burada Beşiktaş maça hazırlanırken antrenmandan ziyade herhalde bir de algı çalışması yapmış. Çok üzülerek izledik.