FENERBAHÇE’NİN PEŞİNDE OLDUĞU YILDIZ İSİM PREMİER LİG YOLCUSU

Sarı lacivertli takım Fenerbahçe de transfer listesinde olan yılız isim Eden Hazard’a İngiltere’de Premier Lig ekiplerinden talipleri var.Fenerbahçe’nin pesinde olduğu yıldız isme İngiltere’ de Premier Lig den West Ham ve Everton’ın yıldız oyuncunun peşinde olduğu ortaya çıktı.

Belçikalı yıldız 30 yaşında ki oyuncu Eden Hazard ile yakından ilgilene sarı lacivertli takıma İngiltere’ den güçlü rakipler ile yarışmak zorunda kalacaklar.

30 yaşında ki oyuncu Eden Hazard ise İngiltere’ ye geri dönmeye sıcak bakan oyuncu kariyerine büyük olasılık ile yeniden İngiltere’ de devam edecek.

FENERBAHÇE YILDIZ OYUNCU İLE YAKINDAN İLGİLENİYORDU

Yaz transfer sezonun da kadrosunu güçlendiren sarı lacivertli takım Fenerbahçe süper lig de kötü gidişat sonun da devre arası transfer dönemine çevrilen gözler de yıldız oyuncular ile ilgilenmeye başladılar.

Belçikalı yıldız 30 yaşında ki oyuncu Eden Hazard ile yakıdan ilgilene sarı lacivertli takım için güçlü rakipler ortaya çıktı.

İngiltere’ de Premier Lig den West Ham ve Everton‘ın yıldız oyuncunun peşinde olduğu devre arasında tecrübeli oyuncu için Real Madrid’ in kapısını çalmaları bekleniyor.

Kadrosunu yıldız oyuncular ile güçlendirmek isteyen sarı lacivertli takım da Eden Hazard ismi gündeme gelse de oyuncuya çıkan iki güçlü talip ve kariyerine İngiltere de devam etmek istemesi sarı lacivertliler için bu transferin rafa kalkması demek oluyor.

 BELÇİKALI YILDIZ PREMİER LİG’DE YENİDEN DOĞAR

Belçikalı yıldız 30 yaşında ki oyuncu Eden Hazard şuanda kariyerine İspanyol devi Real Madrid ‘ de devam eden tecrübeli oyuncu bu sezon dev kulüpte şans bulmakta bir hayli zorlanıyor.

İspanyol devi Real Madrid ile La Liga da bu sezon 10 karşılaşmada sadece 350 dakika süre ala bilen Belçikalı yıldız Eden Hazard gol sevinci yaşayamazken 1 asist katkısı sağlaya bilirken şampiyonlar liginde ise sadece 1 karşılaşmada 66 dakika süre ala bilirken gol veya asist katkısı sağlayamadı.

İspanya’ da başarılı olamayan Belçikalı yıldız Eden Hazard Real Madrid kariyeri onun için aslında en kötü sezon ve transfer tercihleri arasında yer aldı diye biliriz.

Kariyerinde en büyük sıçramayı yaptığı İngiltere Premier Ligi‘nde Chelsea ‘da yıldızı parlayan oyuncu yeniden kariyerinde önemli bir yere sahip olan Premier Lige dönerek yeni bir sayfa hatta kariyerinin belki de son sözleşmesini imzalaya bilir.

Belçikalı yıldız Eden Hazard ise aslında kariyerinin sonuna gelen oyuncu İspanyol devi Real Madrid ile 30 haziran 2024 yılına kadar sözleşmesi olan oyuncu sözleşmesinin sonuna kadar Real Madrid de kalmayı planlasa da kadroda düşünülmeyen bir oyuncu olması nedeni ile devre arasında iyi bir teklif gelmesi halinde yollarını ayırması kesin gibi görünüyor.