FENERBAHÇE’DE TEKNİK DİREKTÖRDE MUTLU SON

Sarı lacivertli Fenerbahçe takımında teknik direktörde mutlu sona ulaşıldı. Teknik direktör konusunda bir türlü çözüm bulunamayınca herkes Ali Koç ve yönetimi konusunda endişeleri paylaşmıştı. Tüm bu endişeler son buldu ve Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü Vitor Periari oldu.

Vitor Periari daha önceden de Fenerbahçe ile çalışmış ve başarılı bir sezon geçirerek sezonu 2. Olarak tamamlamışlardı. Kadıköy’de, Fenerbahçe’nin evinde en başarılı sezon ortalaması Vitor Periari yönetimindeyken elde edildi. 5 yıl sonra Vitor Periari ve Fenerbahçe yönetimi tekrar buluştular.

FENERBAHÇE’DE İKİNCİ BAHAR

Sarı lacivertli Fenerbahçe ile ikinci kez yolları kesişen Vitor Periari ile bu sefer şampiyon olmak isteyen Fenerbahçe yönetimi sezona iddialı başlamak için son günleri ve haftaları en iyi şekilde değerlendirmek istiyor.

Vitor Periari gelir gelmez hızlı bir transfer sürecine başladı. Önceliğini takımdan gidecek isimlere veren Vitor Periari sonrasında da yeni gelecek transferlere ağırlık verecek. Ağustos ayında yeni sezon, Süper Lig başlayacak ve ağustos ayı öncesinde transfer sürecinde ivme kazanmak isteyen Fenerbahçe ekibi hızlı adımlar atmak istiyor.

Yeni teknik direktör Vitor Periari Fenerbahçe öncesinde Çin Süper Lig’inde hocalık yapıyordu. 5 yıl önce dahil olduğu Fenerbahçe’ye tekrar gelmenin mutluluğunu yaşayan Vitor Periari ve ekibi bu sefer şampiyon olmak için hazırlanacaklar.

Vitor Periari kendi hocalık kariyerinde 5 lig şampiyonluğu ve 8 kupa kazanarak başarıları ile göz doldurmaya devam ediyor. Vitor Periari’nin teknik direktör olduğunun açıklanmasından sonra Fenerbahçeli taraftarlar ikiye bölündü. Bu kararı seven taraftarların yanında bu karardan dolayı memnun olmayan isimlerde var.

VİTOR PERİARİ İLE YENİ SEZONA HAZIRLIK

Hem Fenerbahçe hem de Vitor Periari yarım kalan işi bitirmek istediklerini ve bu sezon şampiyon olmak istediklerini yaptıkları paylaşımlarında duyurdular. Fenerbahçe Vitor Periari ile beraber dördüncü yıldızına kavuşmak istiyor.

Uzun zamandır sarı lacivertli takım şampiyonluğa ve şampiyonluk ile beraber gelen kupaya hasretler. Bu hasrete bu sezon ikinci baharını yaşayacakları teknik direktör Vitor Periari son vermek isteyen Fenerbahçe mutlu sona ulaşmak için sezona iddialı başlamak istiyorlar.