FENERBAHÇE’DE TEKNİK DİREKTÖR KİM OLACAK HALA BELLİ DEĞİL

Sarı lacivertli Fenerbahçe’de teknik direktör hala belli değil. Ali Koç dün, 26 Haziran Cumartesi günü Fenerbahçe seçiminin ikinci gününde sayılan oylar ile tekrardan başkan oldu. Herkesin başkan olarak seçileceğinden emin olunan Ali Koç teknik direktör sorularına pazartesi açıklayacağım diyerek son noktayı koydu.

Başkan Ali Koç Fenerbahçe’de üç yıl daha hizmetine devam edecek. Bir dönem daha Fenerbahçe’de görev alacak olan Ali Koç’un bu sefer ki planı takımla beraber şampiyon olmak. Kendi yönetimi sırasında Fenerbahçe’nin 4. Yıldızına kavuşmasını çok isteyen Ali Koç bunun için teknik direktör konusunda oldukça titiz davranıyor.

FENERBAHÇE’DE TEKNİK DİREKTÖR İÇİN 6 ADAY VAR

Marco Silva, Fonseca, Paulo Sousa, Nenad Bjelica, Andre Villas Boas ve Slaven Bilic adaylardan öne çıkan isimler. Sarı kanarya Fenerbahçe’de teknik direktör konusu çok uzun bir zamandır en önemli konu ve bu önemli konu içinde bir süredir uzun uzun görüşmeler yapılıyor. Geçtiğimiz sezonun başında Erol Bulut ile anlaşan fakat sezonda istediği sonuçları genç teknik direktörden alamayan Fenerbahçe yönetimi Erol Bulut ile yollarını ayırdı.

Erol Bulut’un ardından takımın başına geçen isimse Fenerbahçe’nin sportif teknik direktörü Emre Bölezoğlu oldu. Emre Bölezoğlu ile Fenerbahçe toparlanmış ve özellikle de Erol Bulut’un açtığı yaraları sarmaya çalışmış olsa da bu sezon sonunda yeterli olmadı. Fenerbahçe şampiyonluğa bu sezon çok yaklaşmış olsa da bunu başaramadı ve sezonu 3. Sırada bitirmek durumunda kaldı.

Bu sezon, ağustos ayında başlayacak olan Süper Lig’de Fenerbahçe sezona daha ilk maçtan iyi başlayıp sezon sonuna doğru şampiyonluğu garantilemek istiyor. Bu sezon 4. Yıldızına kavuşmak isteyen Fenerbahçe ona göre hazırlanıyor.

FENERBAHÇE’DE TEKNİK HOCA ŞAMPİYONLUĞU İSTER

Ali Koç’un tekrar başkan olduğu Fenerbahçe’de teknik direktör adayı henüz kesinleşmedi. Yeni teknik direktör ile şampiyonluğu ve kupayı kazanmak isteyen Fenerbahçe yönetimi bunun için tüm sezon boyunca varını yoğunu sahaya koyacak.

Bu sezon artık şampiyon olmak isteyen Fenerbahçe takımı bu sezon bambaşka bir oyun, bambaşka bir performans ve bambaşka bir ruh ile sahaya çıkmak istiyor. Rakiplerine karşı duruşu olan bir Fenerbahçe ve başarılını stabil tutmak isteyen bir Fenerbahçe görmek istiyoruz.