Fenerbahçe’de Takımdan Ayrılacak İsimler

Fenerbahçe’de takımdan ayrılacak futbolcuların isimleri masaya yatırıldı ve isimler kararlaştırıldı. Teknik Direktör Vitor Pereira son hız takımdan çıkarılacak isimleri ayarladı ve bunun için uzun zamandır düşünüyordu. 5 oyuncunun biletini kesen Fenerbahçe’ye yeni transferler gelecek gibi görünüyor. Topuk Yaylası mekânında yeni sezon hazırlıklarının ilk etabını Fenerbahçe gerçekleştirmekte ve bu amaçla titiz bir şekilde çalışmaktaydı. Teknik direktör takımı daha çok güçlendirmek için gerekli çalışmalara devam ediyor. Takımdan çıkacak isimlerin netleştiği son gelen haberler arasında.

Bileti Kesilen Fenerbahçeliler

Fenerbahçe’de bileti kesilecek 5 oyuncudan bahsediliyor. Her sezon Fenerbahçe dünyasında takımdan ayrılanlar ve takıma yeni transfer edilecekler haberleri, futbol camiasına bomba gibi gelmekteydi. Takımlar için takım oyuncularının ayrılması ve yeni transfer haberleri oldukça normal. Futbol dünyasının çok hareketli bir yaşama şekli var ve transfer haberlerinin her gün bir yenisi geliyor. İkinci kamp öncesinde, Slovenya’da olacak kamp daha başlamadan 5 oyuncunun bileti kesildi.

Fenerbahçe’nin başarılı teknik direktörü Vitör Pereira, son dakika takımdan ayrılacakları netleştirip yeni isimler üzerinde düşünmeye başladı. Sarı Lacivertliler Topuk Yaylası mekânında ilk kamplarını gerçekleştirecek. Düzce Topuk Yaylası ilk kampın yapılacağı ve yeni sezon çalışmalarının sürdürüleceği yer. Hazırlık süreçleri Samandıra Can Bartu Tesisleri mekânında 22 Temmuz’a kadar devam edecek. Bu aralar Fenerbahçe hem çalışmalarla yoğun bir dönemden geçiyor hem de transferlerle takımını yenileyecek gibi görünüyor. Bileti kesilen 5 Fenerbahçeli oyuncunun yerine kimin geleceği de henüz bilinmiyor.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri

Fenerbahçe, takımında yeni düzenlemeler ve ayarlamalar yapılıyor. Yeni sezon hazırlıklarında ilk etap Topuk Yaylası mekânında yapılacak. İlk etap için takım düzenlemeleri yapan Fenerbahçe, ilk aşama olarak 5 oyuncuyu takımdan çıkarma kararı aldı. 5 futbolcunun ismi netleşmeye başladı. Netleşen isimler yayınlanmadı ancak teknik direktör Pereira, isimleri kararlaştırdı haberleri son gelen bilgiler arasında. Fenerbahçe geçen sezonda şampiyonluğu kaçırmıştı ve bu sezon bu yeni transfer düzenlemeleri ile takımı daha da güçlendirmeyi hedefliyor. Fenerbahçe yeni sezonda bomba gibi hazırlanıyor ve şampiyonluğu istiyor. Takımdan ayrılacak isimler netleşti ve yakında yayınlanabilir.