FENERBAHÇE’DE SORUN EROL BULUT

Süper Lig’in sarı-lacivertli ekibe Fenerbahçe’de Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda alınmış olan Art arda yenilgiler ve yapılan puan kayıpları şampiyonluk yarışının sekteye uğramasına sebep oldu.  Süper Lig kapsamında yapılan 30 hafta mücadelesinde Ankara temsilcisi Gençlerbirliği’ne mağlup olmuş olan Fenerbahçe’de sabırlar taştı. 

Alınan mağlubiyetin ardından flaş bir iddia ortaya atıldı. Sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe’de çoğu futbolcunun eleştiri oklarının hedefi haline gelen teknik direktör Erol Bulut’un sevmediği iddia edilirken bazı futbolcuların da teknik direktör Erol Bulut ile küs oldukları ortaya çıktı.

İLETİŞİM KURMUYOR

 Geçtiğimiz günlerde Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda komik edilen Gençlerbirliği’ne karşı alınmış olan mağlubiyet tecrübeli teknik direktör Erol Bulut eleştirilerin bir numaralı hedefi haline getirirken Fenerbahçe adına flaş bir iddia ortaya atıldı. İçerisinde bulunduğumuz sezonun başlangıcından itibaren tecrübeli teknik adam Erol Bulut ve Fenerbahçe’de oyuncular arasında bir iletişim problemi yaşanıyor, teknik patron futbolculara uzak davranıyordu.

Fenerbahçe’nin efsane isimleri Emre Belözoğlu Selçuk Şahin ve Volkan Demirel kadroda bulunan futbolcuları dinledi ve şikayetlerini öğrendi.  Tecrübeli teknik Adam ile İyi bir iletişim kuramayan oyuncular aralarında yaptıkları konuşmalarda sık sık teknik direktörü sevmediklerini bayan ettikleri iddia edildi.

İSTİKRARSIZ İLK 11

46 yaşındaki deneyimli teknik patron Erol Bulut ile sezona devam etmek istemediklerini belirten sarı-lacivertli ekip Fenerbahçe’nin futbolcuları, içerisinde bulunduğumuz sezonun başlangıcından itibaren ilk 11’de yaşanan istikrarsızlığa tepki gösterdiler. Bir hafta ilk 11’de oynamasına rağmen ertesi hafta Yedek kulübesinde kendisini bulan bazı futbolcular Erol Bulut’un kendilerine bir sebep sunmasını beklediklerini belirterek uruma İsyan ettiler.

Tecrübeli teknik direktör arasında dargınlık olduğu isimlerle de takımın geneli ile de konuşma yapmaktan kaçınırken, hiçbir oyuncuya sebep açıklamasının yanında kadroyu motive eden sözler söylemiyor. Sarı-lacivertli ekip Fenerbahçeli futbolcular 30 hafta mücadelesinde Gençlerbirliği’ni konuk ettikleri karşılaşmada sahaya çıkılan 11’in öğrenilmesi sonucu şaşkınlık yaşadıkları öğrenildi.

Geçtiğimiz haftalarda Trabzonspor ve İttifak Holding Konyaspor mücadelelerinde orta sahada yer alan isimler olan Mert Hakan yandaş ve Sosa ikilisiyle mücadele etmiş olan sarı-lacivertli ekipte bu iki oyuncu ile birlikte Pelkas’ın ilk 11’de yer almasını bekliyorlardı. 

Sakatlığı sona ermiş olan yetenekli oyuncu Luiz Gustavo kulübede oturması nedeniyle eleştiri oklarının hedefe olacağını düşünen tecrübeli teknik direktör Erol Bulut Gençlerbirliği mücadelesinde farklı formasyon ile sahaya çıkmak durumunda kaldı.