Fenerbahçe

Fenerbahçe Yönetiminden Abdullah Avcı Açıklaması Geldi

Art arda yaşanan olumsuz sonuçların ardından Teknik Direktör Ersun Yanal ile yollarını ayırma kararı alan Fenerbahçe Kulübü yönetimi, Abdullah Avcı iddialarına yönelik açıklama yaptı. Ortaya atılan anlaşma ve görüşmelerin ise asılsız olduğunu bildirdi.

Geçtiğimiz günlerde Teknik Direktör Ersun Yanal ile yollarını anlaşmalı olarak ayırma kararı alan Fenerbahçe yönetimi, ortaya atılan Abdullah Avcı iddialarına yönelik çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Emre Belözoğlu’nun sarı lacivertli yönetime Beşiktaş ekibinden ayrılan ve Medipol Başakşehir ekibinde teknik adamlığına devam eden Abdullah Avcı ile ilgili bir öneride bulunduğunu, ardından ise hemen harekete geçilerek Avcı ile görüşmelerin sağlandığı ve anlaşma yoluna gidildiği iddiası gündeme bomba gibi düşen iddialar arasındaki yerini almıştı.

Zeki Murat Göle Takımın Başında Olacak

Konuya ilişkin açıklama ise Fenerbahçe yönetiminde geldi. Abdullah Avcı ile görüşüldüğü ya da anlaştığı yönündeki iddiaların gerçek dışı olduğunu vurgulayan sarı lacivertli yönetim, konuya ilişkin derhal resmi bir açıklama yaptı. Bugün gerçekleşecek Yukatel Denizlispor mücadelesinde ise takımın başında antrenör Zeki Murat Göle’nin görev alacağı bilgisi paylaştı. Öte yandan müsabaka sürecinde camianın tecrübeli isimlerinin de destek sağlayacağı belirtildi.