Galatasaray ve Fenerbahçe

Fenerbahçe Yeni Sezona Sıkı Hazırlık Yapıyor

Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe, yarın yapacağı The Land Of Legends Cup finali için sıkı hazırlanıyor. Final mücadelesinde Demir Grup Sivasspor ekibini mağlup eden sarı lacivetliler, kupayı kazanarak lig öncesinde moral bulmayı hedefliyorlar.

Yeni sezona son derece sıkı bir şekilde hazırlık yapan Fenerbahçe ekibi, yapmış olduğu transferlerle de büyük ses getirdi. Başkan Ali Koç’un önderliğinde iddialı bir futbol takımı kuran Fenerbahçe, kalitesini artırarak taraftarın da heyecanlanmasına neden oldu.

Yeni sezonda doğrudan şampiyonluğu hedef edinen Sarı Kanarya, Süper Lig’deki şampiyonluk hasretine de 2020-2021 sezonunda son vermek istiyor.

Erol Bulut Takıma Renk Getirdi

Tecrübeli Teknik Direktör Erol Bulut gözetiminde sıkı bir şekilde çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe ekibi, Samandıra’da da son derece disiplinli ve sistematik bir şekilde çalışmalarını gerçekleştiriyor.

Oyuncuların antrenmanlardaki ciddiyeti ve azmi, sarı lacivertli taraftarları önemli ölçüde heyecanlandırırken, yapılan transferlerle de bu heyecan körükleniyor.

Öte yandan, takımın yeni hocası Erol Bulut’un, antrenmanlardaki metotlarda yeniliklere gitmesi de takımın yeni bir kana ne kadar ihtiyacı olduğunu gözler önüne seriyor.

Organizasyon çalışmaları ile oyuncu grubunun verimliliğini artırmak isteyen başarılı hoca, öğrencilerine bu anlamda enerji vermeyi de başarıyor.

Öte yandan, Bulut’un getirdiği bazı kurallarla takımda yardımlaşmanın da artış gösterdiği gözlemlenen yenilikler arasında yer alıyor.

Güncel Yazılar