Fenerbahçe

Fenerbahçe Yaz Transfer Sürecine Sıkı Hazırlanıyor

Koronavirüs salgını sonrasında hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe Kulübü, ligi ilk 3’te bitirme şansını kaybetti. Şampiyonluktan hayli uzak olan sarı lacivertliler, önümüzdeki sezon için ise hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor.

Gelecek sezonun öncesinde sportif direktör olacak Emre Belözoğlu gözetiminde başlayan transfer çalışmalarında, aranan sol bek mevki oyuncusunun ise bulunduğu ifade edildi. Sürpriz hamleleri ile gündemden düşmeyen Sarı Kanarya, hedefine aldığı pek çok isimle ise anlaşmaya gidememişti.

Yaz transfer dönemi için sol bek mevki için Kolarov’u kadrosuna almak için çaba sarf eden Fenerbahçe, bu konuda başarılı olamamıştı. Sonrasında ise Ricardo Rodriguez için hareket etmiş fakat sonuca ulaşamamıştı.

Bu dönemde Hasan Ali’nin sakatlık geçirmesi ve bu sebeple de bu mevki için transfer gerçekleştirememesi, sol bekten ise bir türlü verim edinememişti.

Kulüple İletişime Geçildi

Sarı lacivertli kulübün gündemine bu süreçte en sık gelen isim ise Beşiktaşlı yıldız Caner Erkin olmuştu. Emre Belözoğlu liderliğinde yapılan transfer sürecinde ise Kasımpaşa forması terleten Oussama Haddadi için harekete geçildi. Sarı lacivertli kulübün yıldız ismin kulübü ile görüşmelere başladığı ifade edilirken, Suudi Arabistan ekibine de resmi teklifte bulunduğu öğrenildi.

Bonservisi Suudi Arabistan ekibi Al Ettifag Kulübü’nde bulunan oyuncunun Fenerbahçe ile durumu ise merak konusu haline geldi.

Güncel Yazılar